Ada Śledź ma 20 lat, jest modelką i pochodzi z Wrocławia. Twierdzi, że nie znosi nudy i jeszcze nigdy nie była w związku. Za swoje największe atuty uważa piękne oczy, zgrabne nogi i doskonałe piersi. Ma opinię jednocześnie szalonej i zdyscyplinowanej, a jej mocną stroną jest pewność siebie. Nigdy się nie poddaje i twierdzi, że zawsze doskonale wie, czego chce. Tej ostatniej cechy nie są pewni mieszkańcy willi "Love Island", którzy jeden po drugim tracą do niej sympatię. W ciągu 2 tygodni trwania show, Ada otrzymała łatkę "flirciary", która jest zainteresowana każdym chłopakiem na wyspie.

Kim jest Ada z "Love Island"?

W skali od 1 do 10 Ada przyznałaby sobie 8. Uważa, że kompleksy i niska samoocena do niczego w życiu nie są nam potrzebne. Lubi spędzać czas aktywnie, śpiewać , tańczyć oraz  uwielbia dobre jedzenie. Gdyby mogła umówić się na randkę z dowolnym celebrytą, byłby to Jack Gilinsky, który uosabia jej ideał mężczyzny: wysoki, dobrze zbudowany brunet. Facet jej marzeń musi być też odrobinę szalony i - podobnie jak Ada - komunikatywny. Oczekuje od niego szczerości i zaufania, choć sama kieruje się w życiu zasadą „szczerość jest cennym darem, lecz używaj jej z umiarem”.

Na profilu "Love Island" na Instagramie, komentarze na temat Ady zajmują bardzo dużą część sekcji pod zdjęciami. Widzowie nie ukrywają, że to, jak zachowuje się 20-latka, bardzo im się nie podoba. Pojawiają się głosy, że to przez nią związek Sylwii i Bartka (jednej z najbardziej lubianych par) może się rozpaść. Czy tak rzeczywiście się stanie? Jedno jest pewne - Ada jest zdecydowanie najbardziej kontrowersyjną uczestniczką "Love Island".

Ada Love Island: Instagram

Na Instagramie Adę znajdziecie pod nazwą: @flychanelle.