Ada Gotowicka była jedną z najbardziej barwnych postaci drugiej edycji "Love Island Polska". Chociaż wielokrotnie próbowała odnaleźć szczęście na Wyspie Miłości, została dwukrotnie odrzucona przez Mikołaja, a z innymi chłopakami nie wyobrażała sobie przyszłości. Ostatecznie podjęła więc decyzję o rezygnacji z udziału z show i powrocie do Polski.

Chociaż Ada jako powód swojego odejścia podała tęsknotę za życiem poza programem, w sieci pojawiły się plotki, jakoby Gotowicka musiała zrezygnować z udziału w show ze względu na swoją służbę w Wojskach Obrony Terytorialnej. Jej pobyt na Wyspie Miłości miał nie spotkać się z pozytywnym odbiorem władz sił zbrojnych.

Ada Gotowicka z "Love Island" jest w związku z uczestnikiem pierwszej edycji

Po zakończeniu drugiej edycji "Love Island" szybko okazało się, że Ada znalazła miłość poza programem. Jej wybrankiem okazał się uczestnik poprzedniej odsłony randkowego show - Marcin Puciek, który odpadł podczas pierwszego przeparowania. Gotowicka opublikowała wspólne zdjęcie z nowym ukochanym i chociaż wielu fanów mocno kibicuje ich relacji, niektórzy mają co do niej wątpliwości.

- Czyli znaliście się już przed programem, a mimo to poszłaś do "Love Island". Wygląda, że wasza relacja jest zażyła. Zastanawia mnie tylko po co poszłaś do programu. Dla fejmu? - napisała jedna z internautek sugerując, że Ada trafiła do programu "po znajomości" i będąc już w związku.

- Znaliśmy się przed programem, co nie oznacza, że nas coś łączyło. Idąc do programu bylam singielką i nikogo nie oszukałam- szybko odpisała jej Ada.

Myślicie, że ich związek to coś poważnego?