Alex Morzynska ma 32 lata i w zasadzie połowę swojego życia spędziła w Londynie. Z zawodu jest tłumaczką, a obecnie pracuje jako asystentka prezesa zarządu. Za swoją główną zaletę uznaje umiejętność dogadywania się ze wszystkimi na różnych poziomach i w różnych językach. W skali od 1 do 10 przyznaje sobie solidne 8. Mówi o sobie, że jest optymistyczna i odważna, a także pełna pozytywnej energii. Alex nie znosi krytycyzmu i naiwności, ale docenia siłę działania i wiarę w siebie. Pasją uczestniczki "Love Island" jest surfing, a w wolnym czasie uwielbia gotować i podróżować - sama zwiedziła Tajlandię, Kambodżę, Wietnam i Japonię. Jak twierdzi, udało jej się też wkraść na teren Rancza Neverland, którego właścicielem był Michael Jackson.

Kim jest Alex Morzynska - uczestniczka "Love Island"?

Alex jest singielką od trzech lat, a jej ostatni sześciomiesięczny związek, zakończył się zdradą. 32-latka umawia się na randki za pomocą aplikacji randkowych, ale jak dotąd wszystkie kończyły się dla niej totalną katastrofą. Gdyby mogła wybrać się na randkę z celebrytą, byłby to Craig David, który jest jej zdaniem chodzącym ideałem.

„Nie lubię nudy, a ona mnie. Jestem człowiekiem działającym, a potem myślącym, co nie zawsze działa na moją korzyść, aczkolwiek zbieram doświadczenia - dobre i złe” - mówi o sobie Alex.

Nowa uczestniczka "Love Island", od swojego przyszłego partnera oczekuje szczerości, lojalności i przede wszystkim cierpliwości. „Będzie jej bardzo potrzebował” - twierdzi. Powinien być też inteligentny, z poczuciem humoru i wizją przyszłości. Choć nie ma swojego określonego typu mężczyzny, wie, że musi on być odważny, inspirujący i zdecydowany.

Myślicie, że w willi, Alex znajdzie mężczyznę, który skradnie jej serce?