Beata Grucela ma 27 lat i pochodzi ze Śląska. Znajomi mówią na nią Betty. Jest energiczną blondynką o brązowych oczach, szczerym uśmiechu i kobiecej sylwetce. Nie boi się nowych wyzwań, jest pewna siebie i uwielbia przygody. Jej przyjaciele mówią, że jest szalona, odważna i otwarta na świat. Zawsze stara się znaleźć pozytywy w negatywach, bez problemu nawiązuje kontakty z ludźmi, a jej życie jest bardzo intensywne. Największą radość sprawiają jej podróże, jazda konna i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia też boks i – dla równowagi – ceramikę. Na co dzień pracuje jako wizażystka i planuje otworzyć własny salon. W międzyczasie pracuje zdalnie przy projektach IT.

Kim jest Beata z "Love Island"?

Beata Grucela była w 11 związkach, ale tylko 4 z nich uznałaby za bardziej znaczące. Jej poprzednią relację zniszczył pracoholizm partnera. Poszukuje kogoś, kto będzie potrafił ją zaskoczyć i pocieszyć, faceta z dobrym poczuciem humoru i umiejętnością rozwiązywania problemów. Oczekuje zaangażowania i dojrzałości, ale też otwartości na świat i gotowości do przeżywania przygód.

“Nie potrafię się zatrzymać w jednym miejscu, ciągle szukam w życiu czegoś więcej, co sprawia, że często nie doceniam tego, co mam. Mój facet powinien być romantyczny, czuły, zabawny, inteligentny, niestandardowy. Najlepiej ciemnooki, czarnowłosy o latynoskiej urodzie” - mówi Betty.

Love Island traktuje jako szansę doświadczenia przygody swojego życia. Liczy na to, że pozna kogoś wyjątkowego, z kim wygra program.

"Love Island": Beata - Instagram

Beata Grucela na Instagramie posługuje się nazwą @betty.grucela.

Zdjęcia nowej uczestniczki "Love Island" obejrzycie w GALERIl.