Beata z "Love Island" rozbije związek Oliwi i Maćka? We wczorajszym odcinku programu wszystko działo się wokół nowego miłosnego trójkąta. Dzięki rozmowie z Mikołajem, Maciek zaczął dostrzegać pewne zachowania Oliwii, które mogą wskazywać na to, że dziewczyna nie jest wobec partnera fair. Ada, Damian i Monika również postanowili podzielić się z chłopakiem swoimi spostrzeżeniami. Maciek przyznał, że do tej pory przez myśl mu nie przeszło, że Oliwia może być wobec niego nieszczera i nie spodziewał się, że jego uczucia aż tak bardzo przesłoniły mu pogląd na całą sytuację. Mając już świadomość, że Oliwia może mieć nieczyste intencje, postanawia dowiedzieć się prawdy. Tym bardziej, że na jego drodze pojawiła się niezwykle atrakcyjna Beata, która nie ukrywa, że jest nim zainteresowana. 

Love Island: Beata i Maciek pójdą na randkę

W dzisiejszym odcinku "Love Island" sytuacja między Oliwią, Maćkiem i Beatą będzie rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Chłopak postanowi poważnie porozmawiać ze swoją partnerką, aby ta powiedziała mu czy chce być z nim również po programie. Ma świadomość, że Oliwia jest dość powściągliwa w wyrażaniu uczuć, a bokser chce wiedzieć na czym stoi. Czy obecność nowej uczestniczki skłoni Oliwię do większej otwartości i walki o Maćka?

Oliwia musi szybko podjąć decyzję i dać znać Maćkowi na czym stoi, tym bardziej, że nowa uczestniczka postanowi zaprosić Maćka na randkę! Przeparowanie coraz bliżej... Którą z dziewczyn wybierze Maciek? 

ZOBACZ TEŻ: Beata Grucela - kim jest nowa uczestniczka "Love Island"?

Zwiastun dzisiejszego odcinka "Love Island" obejrzycie poniżej: