Love Island Polska: jesteśmy już na półmetku randkowych zmagań w słonecznej Hiszpanii. Po piątkowej ceremonii przeparowania w willi przebywa aktualnie 6 par - Aga i Mikołaj, Sylwia i Paweł, Monika i Damian, Oliwia i Maciek, Marietta i Łukasz oraz Ada i Piotrek. Po zaskakującej decyzji Sylwii z programem pożegnał się Bartek, który był w programie od początku. Czy ten układ par okaże się trwałym rozwiązaniem? Ciężko powiedzieć, ponieważ już dziś w willi pojawi się nowy uczestnik - Franek Rumak.

Kim jest Franek Rumak z Love Island?

Franek Rumak to ratownik wodny o atletycznej budowie ciała. Ma 25 lat i pochodzi z Wrocławia, choć większą część życia spędza w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje jako ratownik wodny. Jego praca jest jednocześnie jego największą pasją, oprócz tego interesuje się dietetyką a w wolnym czasie trenuje MMA i ćwiczy na siłowni. Nie ukrywa, że w przeszłości cierpiał na chorobę nowotworową. O swojej walce z rakiem w wieku 20 lat opowiedział w osobnym filmie, który możecie obejrzeć poniżej. Na Instagramie znajdziecie go pod wymowną nazwą profilu @cancer_survivor_frank.

Jak dotąd Franek był w czterech związkach a ostatni z nich zakończył się rok temu, ale swoją największą miłość przeżył jeszcze w czasach liceum. „Byliśmy głupi, młodzi, ale w cholerę namiętni. Bzykaliśmy się wszędzie, śmialiśmy się głośno, piliśmy niemało, tańczyliśmy widowiskowo i nie zwracaliśmy uwagi na pierdoły. Cieszyliśmy się sobą” – wspomina.

Jego wymarzona partnerka powinna być dobrze zbudowaną, niebieskooką brunetką z fajną pupą i średniej wielkości biustem. Czy ten opis pasuje wam do którejś z dziewczyn, zamieszkujących obecnie Wyspę miłości? W willi przebywają aktualnie dwie brunetki - Sylwia i Marietta. Czy to właśnie jedną z nich Franek będzie próbował odbić rywalom? A może w głowie zawróci mu zupełnie inna uczestniczka? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w nadchodzących odcinkach.

"Love Island. Wyspa miłości" na antenie Polsatu w poniedziałek, 23 września, wyjątkowo o godzinie 21:25.

Zobacz zdjęcia Franka Rumaka już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Love Island Polska - wiemy, kim są uczestnicy 1. edycji [ZDJĘCIA]