We wczorajszym odcinku "Love Island", to mężczyźni decydowali o losach uczestniczek. To właśnie w wyniku ich wyboru, Wyspę Miłości musiała opuścić jedna z dziewczyn. Panowie zdecydowali czy chcą pozostać w aktualnych parach, czy może spróbować szczęścia u boku nowej wybranki. Na początku odcinka w willi przebywało 6 mężczyzn i 7 kobiet, a podczas ceremonii przeparowania nie zabrakło wielkich emocji, a także zaskoczeń. 

Love Island: przeparowanie

Jako pierwszy swoją partnerkę wybierał Maciek. Uczestnik, któremu towarzyszą coraz silniejsze uczucia do Oliwii, postanowił to właśnie z nią dzielić łóżko, tym samym wybierając ją zamiast Ady. 20-latkę z kolei postanowiła wybrać Mikołaj, któremu Monikę "zabrał" inny uczestnik - Damian. Dlaczego? Damian po spędzeniu nocy w Kryjówce z Mariettą, zaczął mieć wątpliwości co do łączącej ich relacji. Ostatecznie stwierdził, że to Monika podoba mu się bardziej. Bartek pozostał w swojej parze, ponownie wybierając Sylwię. Dominik, który miał złamane serce po tym, jak Oliwia zostawiła go dla Maćka, zdecydował że spróbuje dać szansę Viki.

Łukasz wybierał jako ostatni. To od jego decyzji zależało, kto odpadnie z "Love Island" w drugim tygodniu. Łukasz miał do wyboru sparować się z Mariettą lub nową uczestniczką, Alex.

Kto odpadł z "Love Island" 13 września?

Z "Love Island" odpadła ostatecznie Alex Morzynska, która nie została wybrana przez żadnego z chłopaków.