Alex Morzyńska i Łukasz Bajorek z "Love Island" są parą! Chociaż mieszkający na co dzień w Wielkiej Brytanii uczestnicy nie sparowali się podczas pobytu na Wyspie Miłości, zaczęli spotykać się ze sobą tuż po wyjściu z willi. Obydwoje nie mieli szczęścia w programie: Łukasz był zauroczony Mariettą i zamknął się na pozostałe uczestniczki, a Alex zwyczajnie nie odnalazła nikogo, z kim połączyłaby ją "chemia". 32-latka dosyć szybko pożegnała się z programem, podczas gdy Łukasz starał się pogodzić z odrzuceniem ze strony Marietty. Ostatecznie i on musiał spakować walizki i pojechać do domu. Jak się jednak okazuje, taki obrót spraw wyszedł parze na dobre!

Łukasz i Alex z "Love Island" chcą razem zamieszkać

Łukasz po odpadnięciu z "Love Island" od razu odezwał się do Alex i przeprosił, że nie dał jej szansy. Dziś para jest w szczęśliwym związku:

"Łukasz po wyjściu z willi od razu się ze mną skontaktował. Napisał, że przeprasza, że mnie nie wybrał i bardzo tego żałuje. Mieliśmy randki przez FaceTime, spotkaliśmy się kilka razy, byliśmy też razem w Warszawie i stwierdziliśmy, że warto by było spróbować. Wszystko nabiera szybko tempa, jesteśmy już po 30, także jeżeli się kogoś lubi to nie ma czasu do stracenia" - mówi w rozmowie z nami Alex Morzyńska.

Na razie Łukasz i Alex żyją w związku na odległość, a swoje życie dzielą między Londyn i Reading. 32-latka bardzo chciałaby wrócić do Polski i zamieszkać w Warszawie. Co ciekawe, do przeprowadzki namawia również Łukasza - para rozmawia już o wspólnym zamieszkaniu!

"Mamy plany, aby zamieszkać razem od stycznia. Chcielibyśmy bardzo, bo na odległość relacja jest ciężka - Łukasz jest obecnie w Reading, ja jestem w Londynie. Aczkolwiek ja nie wyobrażam sobie przeprowadzać się do kolejnego miejsca gdzieś w UK i bardzo chciałabym się wyprowadzić do Warszawy, także namawiam Łukasza aby zrobił to ze mną. Jak będzie to zobaczymy, wszystko zależy od pracy i od tego czy jeszcze będziemy razem."

Alex Morzyńska o wygranej Sylwii i Mikołaja w "Love Island"

Zapytaliśmy też Alex, co sądzi o wygranej Sylwii i Mikołaja. Uczestniczka wyznała, że była zdziwiona relacją, jaka połączyła zwycięską parę, bo kiedy ona mieszkała na Wyspie Miłości, nie widziała między nimi żadnej chemii. 

"Bardzo się cieszymy, że wygrali, aczkolwiek ani ja ani Łukasz nie widzieliśmy pomiędzy nimi żadnej relacji w willi, kiedy my w niej byliśmy - przyjacielskiej czy romantycznej. Ale życzymy im wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że wytrwają bardzo długo i będą stałym związkiem."

Alex dodała też, że jej faworytką do wygranej w "Love Island" była Monia, z którą dobrze dogadywała się w willi i trzyma kciuki za jej związek z Pawłem. 

Zdjęcia Alex i Łukasza obejrzycie w naszej GALERII.