W pierwszym odcinku Love Island Polska poznaliśmy dziesiątkę uczestników, którzy zamieszkali w luksusowej willi. Mieszkańcy musieli dobrać się w pary, a o tym czy ich wybór był słuszny, przekonamy się wraz z rozwojem wydarzeń. Z pewnością nie będzie łatwo, gdyż już wczoraj w słonecznej Hiszpanii niespodziewanie pojawił się nowy uczestnik - Mikołaj Jędruszczak! Nowy przystojniak ma 24 godziny na to, aby odbić dziewczynę jednemu z rywali. 

Mikołaj Jędruszczak: kim jest uczestnik Love Island?

Mikołaj jest trenerem tenisa, mieszka w Warszawie i ma za sobą kilka związków. Jest dobrze zbudowanym brunetem o niebiesko-zielonych oczach z charakterystycznym dołeczkiem w podbródku. Uwielbia sport, od dwudziestu lat gra w tenisa i ma w tej dziedzinie wiele sukcesów. Fascynują go gry losowe i poker, w wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi lub ogląda filmy.

„Jestem facetem twardo stąpającym po ziemi, lubiącym podejmować wyzwania i pokonywać swoje słabości. Jestem duszą towarzystwa i uwielbiam, jak moi przyjaciele dobrze się bawią w moim otoczeniu” – mówi o sobie.

Mikołaj Jędruszczak przyznaje, że świetnie dogaduje się z płcią przeciwną, a samemu sobie w skali od 1 do 10 skromnie przyznaje 9,99. Dużo podróżuje i zwiedził wiele zakątków świata, ale marzy o tym, by kiedyś móc odwiedzić je jeszcze raz ze swoją ukochaną. Rodzina i znajomi opisują go jako „szczerego do bólu, nigdy nie użalającego się nad sobą, przyjmującego porażki na klatę”.

Jego idealna dziewczyna powinna mieć blond włosy, ok. 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, zgrabne nogi i "śliczną, słodką buzię aniołka".

Mikołaj Love Island: Instagram

Mikołaja na Instagramie znajdziecie pod nazwą @mikolaj_jedruszczak.

Zdjęcia Mikołaja Jędruszczaka obejrzycie w GALERII.