Związek Oliwi i Maćka w "Love Island" jest najtrwalszą relacją na wyspie miłości. Oliwia po zerwaniu z Dominikiem niespodziewanie związała się z Maćkiem, który po rozstaniu z Moniką próbował adorować niemalże wszystkie dziewczyny w willi. Ostatecznie strzała amora trafiła jednocześnie Oliwię i Maćka, którzy regularnie wybierają siebie podczas kolejnych przeparowań. Romantyczne gesty, pocałunki, wspólna noc w kryjówce, kolacje przy świecach, to wszystko sprawia, że para coraz bardziej zbliża się do siebie i myśli o przyszłości po zakończeniu programu! Niestety uczestnicy programu mają na temat tej pary nieco inne zdanie...

"Love Island": Mikołaj powie Maćkowi, że Oliwia nie jest z nim szczera!

We wczorajszym odcinku "Love Island", mieszkańcom zebrało się na chwilę szczerości. Oczywiście nie wobec Oliwii i Maćka. W ścisłym gronie - Ada, Mikołaj, Damian, Monika postanowili podzielić się między sobą swoimi spostrzeżeniami na temat zachowania dwójki Wyspiarzy. Wydawało się, że mieszkańcy swoje przemyślenia zachowają dla siebie, jednak męska przyjaźń po raz kolejny okaże się ważniejsza. W dzisiejszym odcinku Mikołaj, postanowi po męsku porozmawiać z Maćkiem na temat Oliwki:

"Mam wrażenie, że jednak coś w tym może być. Niektóre zachowania Oliwki wyglądają na sztuczne, nieszczere, nie jest to takie troszeczkę dziwne...?"

Jak potoczy się rozmowa Mikołaja i Maćka? Czy Maciek weźmie sobie do serca porady kumpla? Czy po interwencji Mikołaja związek Oliwii i Maćka ma szansę przetrwać? 

Zobaczcie zwiastun odcinka "Love Island":