Oliwia Górecka - uczestniczka "Love Island", na co dzień pracuje jako trener personalny, a jej pasją jest kulturystyka i sporty sylwetkowe. Jest silną, wysportowaną kobietą o doskonale wyrzeźbionej sylwetce, która kontrastuje z dziewczęcą buzią. Określa się jako osobę dbającą o siebie i pełną kontrastów. Jej mocne strony to samodyscyplina i ambicja, otwartość, a także wewnętrzny balans i dojrzałość emocjonalna. Mówi o sobie, że jest starą duszą w młodym ciele, kocha życie i czerpie z niego całymi garściami, zachowując przy tym klasę i elegancję.

Kim jest Oliwia Górecka z "Love Island"?

"Viki" w życiu kieruje się dewizą: „Zwycięzcy skupiają się na wygrywaniu, a przegrani na zwycięzcach”. Zapytana o swoją największą dotychczasową miłość, wyznaje, że jest to miłość... do samej siebie.

Lubię w sobie to, że jeżeli coś sobie postanowię to nie spocznę dopóki tego nie zrealizuję. Całkowity fokus na celu – nic nie jest w stanie mnie wtedy zdekoncentrować”.

Jej poprzedni związek zakończył się pół roku temu. Jak wyznaje Oliwia, zdecydowała o tym konieczność niańczenia swojego faceta – to ona była facetem w tym związku!

„Jestem kobietą z apetytem na życie. Daję pozytywną energię i oczekuję jej w zamian. Szukam mężczyzny twardszego ode mnie, co nie będzie proste. Jestem wybredna i obojętna, ale angażuję się w 100% jeżeli szaleję za mężczyzną!”.

Oliwia chciałaby być w związku z mężczyzną, który będzie nieprzewidywalny, zawsze o krok przed nią. Musi to być mężczyzna z błyskiem w oku i celem w życiu. Powinien umieć zaskoczyć, ale też dawać poczucie bezpieczeństwa. Uważa, że nie zazna chemii z chłopakami w swoim wieku. Jej wymarzony partner powinien być też wytrwały w dążeniu do celu i zdecydowany. Oliwia ceni facetów skutecznych w działaniu i umiejących radzić sobie z problemami. Powinien też być zadbany, mieć poczucie estetyki i swój niepowtarzalny styl. Nie musi być sportowcem, ale nie może być szczupły tylko muskularny.

Oliwia "Love Island": Instagram

Oliwia Górecka na Instagramie nazywa się @olavicky.

Który z uczestników będzie w stanie spełnić oczekiwania Oliwii?