Formuła programu "Love Island Polska" sprawia, że w show co rusz pojawią się nowi uczestnicy. Po pełnym emocji piątkowym przeparowaniu w luksusowej willi w Hiszpanii pojawia się Piotr Tyburski. Co ciekawe, mieszkańcy nie mają pojęcia, że już następnego dnia w domu zjawi się jego brat bliźniak, Paweł. Sprawdź, co wiemy na ich temat.

Kim są Piotr i Paweł Tyburscy z "Love Island"?

Piotr i Paweł Tuburscy urodzili się 10 stycznia 1994 roku. Pochodzą z Elbląga. Od szóstego roku życia wychowywali się w domu dziecka.

Czas spędzony tam wiele mnie nauczył - wyznał Piotrek.

Piotr nie ukrywa, że w programie "Love Island" nie mają raczej u niego większych szans blondynki. Ideałem kobiecej urody jest bowiem dla niego modelka Irina Shayk, czyli szczupła brunetka z ciemną karnacją.

Bracia Tyburscy - kariera sportowa, Fame MMA

Piotr obecnie jest brokerem finansowym, ale razem z bratem bliźniakiem mają sportową przeszłość. Jako juniorzy występowali w takich klubach piłkarskich, jak Olimpia Elbląg, GKP Targówek i MKS Polonia Warszawa. Paweł występował też w barwach Polonii Warszawa, Bytovii Bytów, Sparty Jazgarzew i KS Konstancin. W 2018 roku Piotr i Paweł Tyburscy wzięli udział w walce bliźniaków podczas gali Fame MMA 2. Tyburscy wygrali przed czasem z Piotrem i Pawłem Kluk.

Piotr Tyburski - Instagram

Z dwóch braci Tyburskich tylko jeden, Piotr, ma publiczny profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nazwą @tyburskipiotr. Konto Piotrka obserwuje ponad 3 tysiące użytkowników serwisu.

Zdjęcia Piotra Tyburskiego i jego brata, Pawła, znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Love Island Polska - wiemy, kim są uczestnicy 1. edycji [ZDJĘCIA]