"Love Island Polska" startuje z nową edycją. Już 31 sierpnia na antenie Polsatu obejrzymy pierwszy odcinek drugiego sezonu randkowego show uwielbianego przez widzów. W 2. edycji uczestnicy zamieszkają w luksusowej willi w Marbelli i wezmą udział w trwających 6 tygodni randkowych podbojach. O ich losie będą decydowali widzowie poprzez specjalną aplikację "Love Island. Wyspa miłości". To od nich będzie zależało, którzy uczestnicy pójdą na randkę, albo kto opuści program.

Love Island Polska 2: wszyscy uczestnicy. Kim są? [zdjęcia]

Uczestnicy "Love Island Polska 2" znów będą odwiedzani przez prowadzącą, Karolinę Gilon. Na początku w reality show weźmie udział dziesięcioro atrakcyjnych i wysportowanych singli. 5 mężczyzn i 5 kobiet już pierwszego dnia będzie musiało dobrać się w pary, niezależnie od tego czy będzie kierowała nimi miłość, przyjaźń, czy chęć zwycięstwa o w programie. Kim są uczestnicy drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości"? Sprawdź już teraz w naszej galerii.

Wszyscy uczestnicy drugiej edycji "Love Island Polska".

Program "Love Island. Wyspa Miłości" można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.