Trzecia edycja "Love Island. Wyspa miłości" już w lutym powróci na antenę Polsatu. W roli prowadzącej znów zobaczymy Karolinę Gilon, a uczestnicy będą wypoczywali (i zakochiwali się) w luksusowej willi. Zasady programu "Love Island" pozostają bez zmian: w pierwszym odcinku poznamy 10 młodych, atrakcyjnych, singli w wieku od 18 do 35 lat - pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy w programie będą chcieli odnaleźć miłość i przeżyć przygodę życia. Już pierwszego dnia połączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi przez 6 tygodni trwania programu regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie.

Raz w tygodniu uczestnicy wezmą udział w przeparowaniu i zdecydują czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy może spróbują stworzyć związek z kimś innym. Osoba bez pary będzie zmuszona opuścić program. Zwycięży jedna para, która zdecyduje czy wybierze miłość, czy pieniądze. Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych. Kiedy premiera "Love Island 3"?

"Love Island Polska 3": kiedy nowa edycja?

"Love Island 3" ruszy już w niedzielę 28 lutego o 20.00 na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv. Jak potoczą się losy nowych Islandersów w willi? Przypomnijmy, że uczestnicy pierwszej odsłony programu zdobyli niemałą popularność, a zwycięzcy - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zostali nawet zaproszeni do udziału w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Z kolei związek zwycięzców drugiej edycji - Julii Nowakowskiej i Dominika Grota, przetrwał zaledwie trzy miesiące od opuszczenia willi na Wyspie Miłości.

"Love Island. Wyspa Miłości 3": data i godzina emisji

"Love Island. Wyspa miłości" będzie emitowane od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv. Premierowy odcinek 3. edycji już 28 lutego o godzinie 20.00.

Będziecie oglądać?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island 3" - sprawdź, kim są uczestnicy nowej edycji "Wyspy Miłości"