Wypożyczalnie sukienek zyskują coraz większą popularność. Dziś, kiedy nasza świadomość ekologiczna jest coraz większa i gdy staramy się walczyć z otaczającym nas konsumpcjonizmem, idea wymieniania się ubraniami nabiera olbrzymiego sensu. Dzięki temu, że oferty wypożyczalni są bardzo bogate i skrojone pod niemal każdą kobietę, wybór jest ogromny, a my zaoszczędzamy dzięki temu czas, pieniądze i nie gromadzimy kolejnych rzeczy w szafie. Ale wypożyczalnie oferują już nie tylko możliwość wybrania sobie kreacji na konkretną okazję - umożliwiają nam także przekazanie naszych rzeczy do wypożyczenia. Taką opcję wprowadził m.in. koncept Love The Dress.

Love The Dress to nowoczesna wypożyczalnia kreacji dla kobiet. Oferuje kreacje najlepszych światowych i polskich marek, które można pożyczać w przystępnej cenie. Oferuje także możliwość wstawienia do wypożyczalni sukienek, których już nie nosimy i które zalegają nam w garderobie. Taka opcja to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też szansa na zarobek! Jak to działa? Sprawdzisz TUTAJ.

Z tej wyjątkowej możliwości korzysta wiele gwiazd mediów. Coraz częściej przekazują one swoje ubrania do Love The Dress. Same również wypożyczają chętnie suknie z ich oferty. Do fanek konceptu należą m.in. Kasia Tusk, Weronika Rosati, Natalia Lesz czy tancerka Hanna Żudziewicz.

Love The Dress mieści się w pięknej kamienicy przy ulicy Bagatela 10/37 w Warszawie. Sama wizyta w tym eleganckim salonie to przyjemność. Poza setkami balowych, koktajlowych, jak również codziennych sukienek, w wypożyczalni znajdziemy także biżuterię, buty i akcesoria. Przykładowe kreacje z oferty Love The Dress obejrzysz w naszej GALERII. A dużo więcej o wypożyczalni przeczytasz tutaj>>