Polki uważane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Nic więc dziwnego, że gdy na murawę wychodzą nasi piłkarze, zawsze pojawia się temat ich małżonek i partnerek, czyli tzw. WAGs. Nie od dziś znamy Annę Lewandowską, żonę Roberta Lewandowskiego, która fenomenalnie sprawdza się w roli trenerki, Marinę Łuczenko-Szczęsną, żonę Wojciecha Szczęsnego, która jest piosenkarką oraz Sarę Mannei-Boruc, żonę Artura Boruca, która projektuje biżuterię oraz myśli o karierze w branży muzycznej. Ale to nie jedyne polskie WAGs!

W czasie ubiegłorocznego Euro 2016 głośno zrobiło się o dziewczynie Bartka Kapustki, Klaudii Adamczyk, oraz o dziewczynie przystojnego Grzegorza Krychowiaka, Celii Jaunat. Piękna Celia świetnie radzi sobie w roli modelki. Uwielbia modę i chętnie się nią bawi (oraz wydaje na nią zawrotne sumy!). Z pochodzenia jest Francuzką.

ZOBACZ: CELIA JAUNAT Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka seksownie pozuje na Santorini! [HOT GALERIA]

Ewa Piszczek, żona Łukasza Piszczka, poznała go, gdy miał zaledwie… 17 lat!  Dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par w Polsce. Oczywiście warto wspomnieć też o ślicznej Dominice Grosickiego, żonie Kamila Grosickiego, która niedawno zwróciła na siebie uwagę.  Kiedyś pracowała jako fotomodelka, ale dziś przede wszystkim opiekuje się domem. Jednak nieprzerwanie zachwyca urodą!

ZOBACZ: DOMINIKA GROSICKA Żona Kamila Grosickiego najpiękniejszą polską WAG? Pobije konkurencję?

Jessica Ziółek jest partnerką Arkadiusza Milika. Próbuje swoich sił w modelingu, niedawno zaliczyła debiut na czerwonym dywanie i w telewizji śniadaniowej. Należy wspomnieć także o Annie Peszko, żonie Sławomira Peszko, czy o Marcie Glik, żonie Kamila Glika.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają najpiękniejsze polskie WAGs!