Łukasz Darłak to jeden z najbardziej sympatycznych, ale też najbardziej kontrowersyjnych uczestników nowej edycji "Big Brother". Choć w programie przedstawił się jako psycholog, szybko wyszło na jaw, że tak naprawdę jest aspirującym aktorem i celebrytą. Co więcej, w domu Wielkiego Brata zdobył się coming out i wyznał, że bardziej pociągają bo mężczyźni niż kobiety. Swoją przygodę z show-biznesem zaczął już parę lat temu u boku znanego pisarza, Michała Witkowskiego. Widzowie programu i dziennikarze szybko wytknęli mu też fakt, że już od dłuższego czasu związany jest ze stacją TVN. Kim naprawdę jest Łukasz Darłak? Sprawdź, co wiemy na jego temat już teraz poniżej.

Łukasz Darłak - wiek, wzrost, wykształcenie

Łukasz Darłak to przystojny młody mężczyzna o niebieskich oczach i brązowych włosach. Z jego profilu na stronie internetowej agencji aktorskiej można się dowiedzieć, że ma 26 lat i 183 cm wzrostu. Przez sześć lat szkoły podstawowej trenował taniec towarzyski turniejowy. Potrafi też grać na pianinie. W "Big Brother" przedstawił się jako psycholog, ale potem przyznał się, że jeszcze nie pracował w tym zawodzie. Z jego Facebooka wynika, że studiował psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Łukasz Darłak - aktor

Łukasz Darłak ma na swoim koncie role w wielu serialach TVN. Zaczynał od epizodów w "Detektywach", "W11" i "Szpitalu". W "Szkole" wcielił się w postać Błażeja Szymczaka. Następnie zagrał całkiem dużą role w serialu "19+".

Łukasz Darłak i Michał Witkowski

Łukasz Darłak jest jednym z kilku młodych i przystojnych mężczyzn, którzy kilka lat temu pokazywali się na warszawskich salonach w towarzystwie Michała Witkowskiego. Łukasz pojawił się ze znanym pisarzem na kilku imprezach i pokazach mody zimą i wiosną 2015 roku. Trudno jednak określić ich relację mianem związku, czy też romansu. Witkowski w tamtym okresie słynął z zachowań i stylizacji, których zamierzonym celem było bowiem wywołanie kontrowersji i przyciągnięcie uwagi mediów plotkarskich. Sam Łukasz określił publiczne wyjścia z pisarzem mianem "prowokacji artystycznej".

Łukasz Darłak kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia uczestnika "Big Brother " w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Była uczestniczka "Big Brother" ujawnia, ile zarabia się w programie