Łukasz Jakóbiak to młody dziennikarz internetowy, który już pięć lat temu zasłynął dzięki swojemu autorskiemu programowi "20m2 Łukasza", nagrywanemu w kawalerce, do których zaprasza gwiazdy, celebrytów, artystów, sportowców i polityków z pierwszych stron gazet. Również jego cykl wykładów motywacyjnych okazał się w ostatnim czasie sporym sukcesem. Teraz Jakóbiak może się pochwalić jednak jeszcze czymś! Jego podobizna stała się bowiem inspiracją do tatuażu!

ZOBACZ: ŁUKASZ JAKÓBIAK Jak doszło do jego spotkania z Lady Gagą?

Dziennikarz ogłosił wczoraj na sowim Facebooku i Instagramie, że jedna z jego fanek postanowiła umieścić sobie tatuaż z jego twarzą na własnej łydce! Jakóbiak nie podał jej personaliów. Zapewnił jednak, że informuje o tym za zgodą kobiety, która właśnie w taki sposób postanowiła ozdobić swoje ciało.

Na łydce kobiety pojawiła się niedawno podobizna twarzy Jakóbiaka w krótkiej fryzurze i z delikatnym uśmiecham oraz wykończeniem szyi sugerującym, że dziennikarz ma sobie ciasno zapiętą koszulę.

Pod zdjęciem z tatuażem swojej fanki Łukasz zamieścił też okolicznościowy komentarz. Co napisał?

Zmiana pod wpływem moich wykładów motywacyjnych? Chociaż jeszcze na nim nie była... Zmieniam podejście do życia, ale nie wiedziałem, że tak bardzo. Szaleństwo. Opublikowane za zgodą właścicielki (fanki) załączonego tatuażu. So... Happy Valentines!

Dla Jakóbiaka to musiały być naprawdę bardzo specjalne Walentynki! W końcu nie każda gwiazda dostaje zdjęcia tatuaży swoich wielbicieli, którzy postanowili wytatuować sobie właśnie je!

POLECAMY: ŁUKASZ JAKÓBIAK Wywiad wart stu innych

Pamiętacie podobne przypadki?

Myślicie, że zwyczaj tatuowania sobie swoich idoli na ciele dopiero do nas przyjdzie z Zachodu, gdzie jest już całkiem popularny?