Niedawno Joanna Przetakiewicz potwierdziła, że weźmie udział w drugiej edycji programu „Azja Express” (prawdopodobnie nazwa zmieni się na "India Express"). Założycielka i dyrektor kreatywna marki La Mania długo nie chciała zdradzić, z kim wybierze się w przygodę życia do Indii. Media spekulowały, że może to być jeden z jej synów. Finalnie okazało się jednak, że projektantka postanowiła zabrać ze sobą swojego „show-biznesowego” przyjaciela, youtubera Łukasza Jakóbiaka, który zasłynął ostatnio, publikując sfingowany wywiad z Ellen DeGeneres. Fala krytyki, jaka na niego spadła, najwyraźniej nie zraziła Przetakiewicz, która nie zmieniła swojej decyzji. Wręcz przeciwnie. Po raz kolejny zaprosiła Jakóbiaka do siebie do domu, aby mogli się porządnie spakować przed wylotem do Azji. Kiedy duet wyleci do Indii?

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ W AZJA EXPRESS 2: Gwiazda oficjalnie potwierdziła swój udział w show TVN!

Program "Azja Express" okazał się takim hitem, że dyrekcja TVN szybko zdecydowała się na kontynuacje formatu. Przypomnijmy, że zwycięzcami pierwszego sezonu zostali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, zaś ulubieńcami telewidzów - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Największe emocje w show Azja Express budziła natomiast Renata Kaczoruk. Show Azja Express prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wiadomo, że poprowadzi również drugą edycję reality show. Tym razem gwiazdy polecą do Indii, więc czeka nas "India Express"! A kto tym razem wystąpi w programie? Póki co swój udział w show oficjalnie potwierdziła jedynie Joanna Przetakiewicz. Plotkuje się, że do Indii polecą też siostry Bohosiewicz, Dawid Woliński i Antoni Pawlicki.

Przetakiewicz jest ostatnio bardzo aktywna w social mediach. Ma swoje własne konto na Instagramie, a dodatkowo współprowadzi konto swojej marki - La Manii. Na swoim Instagramie bizneswoman publikuje zdjęcia z przyjaciółmi, z gwiazdami, filmiki z zagranicznych pokazów mody oraz pokazuje swój luksusowy apartament. To właśnie jej eleganckie mieszkanie zamieniło się wczoraj wieczorem w „plac boju”, na którym Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak pakowali swoje walizki, sprawdzali materace i śpiwory oraz ewentualną przydatność wszystkich rzeczy, które planowali ze sobą zabrać do Indii. Zobacz ich przygotowania w naszej GALERII ;-)

PRZECZYTAJ TEŻ: ŁUKASZ JAKÓBIAK wyśmiany przez amerykańskich blogerów: Jesteś przerażający, aż ciarki przechodzą!

Wszystko wskazuje też na to, że Łukasz Jakóbiak spędził w weekend noc u Przetakiewicz, w domu której do późnych godzin nocnych trwały przygotowania do wyjazdu!

POLECAMY TEŻ: RENATA KACZORUK obchodzi urodziny! Przypominamy jej sesję dla "Gali"

Czy parze udało się w walizkach upchnąć wszystko, czego mogą potrzebować? Pochwalili się między innymi moskitierą, która co prawda nie do końca przyjemnie pachnie, ale ma być bardzo skuteczna w walce z indyjskimi insektami.

Czy to właśnie Przetakiewicz i Jakóbiak staną się „najgłośniejsza parą” drugiej edycji Azja (India) Express? O tym przekonamy się niestety dopiero jesienią…

Ciekawe, czy do tego czasu Ellen DeGeneres zdąży naprawdę zaprosić Jakóbiaka do swojego programu. Jak myślicie?

 

 

Umarłem

Post udostępniony przez Łukasz Jakóbiak (@20m2) 18 Mar, 2017 o 8:00 PDT