Łukasz Jakóbiak ogromną popularność zdobył dzięki swojemu internetowemu talk-show "20m2 Łukasza". Program świętuje właśnie jubileusz setnego odcinka i z tej okazji Jakóbiak przeprowadził wyjątkowy wywiad z Edytą Górniak.

Nakręcony w Lizbonie, gdzie Górniak od lat ma willę, wywiad jest wyjątkowy nie tylko ze względu na kaliber gościa, ale także na swoją formę (podzielono go aż na trzy części, a  Łukasz Jakóbiak po raz pierwszy opuścił swoją słynną kawalerkę),  i treść. 

Gwiazda znana jest ze swojego trudnego charakteru i niechęci do udzielania wywiadów, jednak dla prowadzącego "20m2" zrobiła wyjątek i zgodziła się opowiedzieć o najtrudniejszych tematach, na które zwykle milczy - rozwodzie z Dariuszem Krupą, stosunkach z mamą, czy jej opinii na temat innych gwiazd polskiego show-biznesu.

W czasie trwającego 100 - a jakże - minut spotkania, Łukasz Jakóbiak awansował do grona pierwszej ligi dziennikarzy show-biznesowych w Polsce. Jego program już wcześniej budził duże emocje, a zapraszani do warszawskiej kawalerki prowadzącego goście byli coraz bardziej oryginalni i wyraziści. Mimo że wcześniejsze wywiady prowadzącego z innymi gwiazdami również spotykały się z pozytywnym przyjęciem, to dopiero ten z Edytą Górniak sprawił, że na Jakóbiaka spłynęła bezprecedensowa fala jednoznacznie pozytywnych komentarzy i pochwał, podkreślających to, jak umiejętnie poradził sobie z poprowadzeniem rozmowy z tak niezwykłym gościem.

Pierwszym odwiedzającym "20m2 Łukasza" był Tomasz Jacyków, setnym - Edyta Górniak. Nie możemy się już doczekać, z kim Jakóbiak przeprowadzi wywiad za kolejne 100 odcinków. Może z jego ulubioną Lady Gagą?:)


 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Łukasz Jakóbiak - Jak doszło do jego spotkania ze znaną wokalistką?