Wczoraj Eva Longoria przyleciała do Polski i już od wyjścia z samolotu zrobiła ogromną furorę. Gwiazda znana z serialu "Gotowe na wszystko" przyleciała do Polski aby promować nowe centrum handlowe w Poznaniu – Posnania.

ZOBACZ: Eva Longoria pochwaliła się pierwszym zdjęciem z Polski. Gwiazda jest w Poznaniu [ZDJĘCIA]

Gwiazda najpierw wzięła udział w konferencji prasowej centrum, podczas której pokazała swoją autorska linię ubrań, a następnie wybrała się na zakupy w obecności całej armii fotoreporterów. Eva odwiedziła sklepy polskich projektantów. Amerykańska piękność weszła m.in. do butików Bizuu, Marty Boliglovy i Lilou. Z shoppingu wróciła z wieloma torbami, które nieśli jej asystenci. W tej kolekcji shopping bags dostrzegliśmy także torby z logo Łukasza Jemioła, z którym aktorka spotkała się osobiście.

CZYTAJ: Longoria, Miko, Zawadzka, Jemioł, Wendzikowska gwiazdy na otwarciu Centrum Handlowego w Poznaniu [ZDJĘCIA]

Jemioł miał z tej okazji dla Evy prawdziwą niespodziankę! Designer specjalnie dla niej uszył spersonalizowaną kurtkę-bomberkę ze swojej najnowszej kolekcji. Na plecach bomberki wyhaftował zaś jej imię i nazwisko. Prezent miał okazję wręczyć jej osobiście. Aktorka była nim zachwycona!

CZYTAJ TEŻ: Eva Longoria została twarzą centrum handlowego w Poznaniu. Gwiazda przyjedzie do Polski!

A jakie wrażenie po spotkaniu z gwiazdą miał Jemioł? Zdradził to tylko nam:

Eva jest naprawdę super! Jest niezwykle miła i otwarta na innych ludzi. Bardzo się cieszę, że mogłem się z nią spotkać na żywo i spędzić trochę czasu razem. W końcu oboje zasiadaliśmy w konkursie dla młodych projektantów. A po wspólnej pracy Eva wpadła do mnie butiku, gdzie zrobiła niemałe zakupy! I co najważniejsze – bardzo jej się podobała kurtka bomberka, którą ode mnie dostała. Mam nadzieję, że zgodni z obietnicą, będzie ją nosiła!

My też na to szczerze liczymy! W końcu czy Łukasz mógłby sobie wymarzyć lepszą ambasadorkę swojej marki za oceanem niż piękna, zgrabna, utalentowana i popularna Longoria?