Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska już niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak"? Wiele na to wskazuje! Modelka, która dotychczas nie była widywana w towarzystwie polskiego tenisisty, po raz pierwszy dodała ich wspólne zdjęcie. Miss Polski sprzed pięciu lat uczyniła to nieprzypadkowo. 16 maja dwukrotny mistrz turniejów wielkoszlemowych w deblu obchodzi swoje urodziny. Jednak opublikowana fotografa wzbudziła olbrzymie zainteresowanie z innego powodu. Internauci dostrzegli obok opisu ikonkę przypominającą pierścionek. Fani nie mają wątpliwości, że para się zaręczyła!

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska zaręczyli się

Pod opublikowanym zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Post skomentowały m. in. najlepsza obecnie polska tenisistka, Magda Linette oraz modelka Edyta Zając

Łukasz Kubot to obok Wojciecha Fibaka jeden z najlepszych polskich tenisistów w historii. 38-latek największe sukcesy odnosił w grze podwójnej. W deblu zdobył 26 tytułów, w tym dwa wielkoszlemowe. Pochodzący z Bolesławca zawodnik na co dzień niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. 

Natomiast Magdalena Bieńkowska oprócz zdobytego w 2015 roku tytułu Miss Polski na swoim koncie ma także sukces w konkursie Miss Supranational 2018, w którym została II wicemiss. W przeszłości media widywały modelkę w towarzystwie Antka Królikowskiego. Jednak zarówno aktor, jak i 26-latka wielokrotnie zaprzeczali, aby cokolwiek ich ze sobą łączyło.

Zdjęcia Miss Polski 2015 i mistrza Wimbledonu 2017 znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Radwańska pokazała spory ciążowy brzuszek na Instagramie. "Pewnie chłopak będzie"