Łukasz Nowicki po raz drugi się ożenił! Taką informację na początku tygodnia podał serwis Plotek.pl. Aktor i gospodarz programu Pytanie na śniadanie najwyraźniej w końcu się ustatkował. Nie było to zapewne łatwe. W końcu od dawna mówiło się o tym, że nie mógł się pogodzić z rozstaniem z Haliną Mlynkovą, z którą ma syna Piotra. Wygląda jednak na to, że teraz aktor znalazł na nowo szczęście.

POLECAMY: HALINA MLYNKOVA syn gwiazdy i Łukasza Nowickiego ma już 12 lat. Podobny do sławnych rodziców?

Prowadzący Pytanie na śniadanie w TVP i syn Jana Nowickiego kilka dni temu wziął ślub z aktorką Olgą Paszkowską. Para pobrała się w bajecznej scenerii na egzotycznie wyspie Bali.

Nowa żona Nowickiego, tak jak on, związana jest z filmem i teatrem. Jako aktorka debiutowała w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie, z którym była związana przez kolejna dwa lata. Potem grała także m.in. w Lubuskim Teatrze im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak Pierwsza Miłość, Na wspólnej i filmie fabularnym W cztery oczy. Aktualnie postanowiła jednak związać się z biznesem i otworzyła sieć prywatnych żłobków a wolnych chwilach realizuje się jako trenerka jogi. Jej prawdziwą pasją są jednak podróże. Hobby to dzieli z Łukaszem - para była już razem w Wietnamie, teraz podróżuje po słonecznej Indonezji.

ZOBACZ TEŻ: HALINA MLYNKOVA i ŁUKASZ NOWICKI - ICH syn debiutuje na salonach

Ptaszkowska jest o 13 lat młodsza od Nowickiego. Ta różnica wieku najwyraźniej im jednak nie przeszkadza. W końcu miłość nie uznaje metryk. Szczególnie, że świeżo upieczeni małżonkowie już od dwóch lat mieli wspólnie prowadzić gospodarstwo domowe na Pradze.

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! A przede wszystkim samych udanych wyjazdów i podróży!