Łukasz Zagrobelny wyrasta na głównego faworyta do zwycięstwa 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalista ma już na swoim koncie aż dwa zwycięstwa i po pięciu odcinkach znajduje się na pierwszym miejscu tabeli z rewelacyjnym wynikiem 156 punktów. Wszystko wskazuje na to, że artysta nie ma zamiaru w najbliższym czasie oddać nikomu pozycji lidera. W szóstym odcinku show zobaczymy jego występ w roli słynnego krakowskiego barda, Grzegorza Turnaua. Znów bezbłędny?

Łukasz Zagrobelny jako Grzegorz Turnau

Łukasz Zagrobelny jako Grzegorz Turnau dostał za zadanie zaśpiewać kultowy przebój "Bracka".

- Przepiękna piosenka, bardzo wzruszająca - opowiada Łukasz. - Bardzo charakterystyczne są tam wykończenia fraz, które Grzegorz pięknie śpiewa (…). I tego będę się właśnie uporczywie trzymał - zdradza wokalista. I dodaje: - Grzegorz Turnau w tym wszystkim jest prawdziwy. Siada przy tym swoim fortepianie i zaczyna prawdziwie opowiadać historię.

Premierowa emisja 6. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" z metamorfozą Łukasza Zagrobelnego w Grzegorza Turnaua już w sobotę, 12 października o godz. 22:25 w Polsacie. Fragment możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej:

ZOBACZ: Łukasz Zagrobelny - kim jest prywatnie i zawodowo? Instagram, wiek, rodzina