Białka Tatrzańska stała się w ostatnich latach jednym z największych i najbardziej popularnych regionów narciarskich. Mimo błyskawicznego rozwoju, zachowała jednak swój pierwotny charakter. Podobnie jak znajdujący się w niej 4-gwiazdkowy Hotel Bania Thermal&Ski, którego historia sięga lat osiemdziesiątych. Pierwszych gości zachęcił łagodny klimat oraz góralska tradycja i gościnność. Mimo tego, że dziś Bania to komfortowy resort, oferujący relaks w luksusowych warunkach, goście niezmiennie zauroczeni są góralskim wzornictwem i przyjaznym charakterem obiektu.

Góralskie SPA. Jakie atrakcje czekają na nas w strefie Sielsko?

Na szczególną uwagę zasługuje wspaniałe SPA, będące częścią hotelu, wielokrotnie nagradzane i doceniane przez gości. Sielsko Anielsko Wellness&SPA to miejsce stworzone do odpoczynku i relaksu.

W strefie Sielsko znajduje się Saunuarium, w których goście nabiorą sił i przeżyją wyjątkowe doznania w pięciu dostępnych saunach. Sauna chlebowa przyciąga gości zapachem piekących się w tradycyjnym piecu bochenków na naturalnym zakwasie. Uwalniające się w czasie procesu pieczenia enzymy, kojąco wpływają na zmysły i pobudzają przemianę materii. Zwieńczeniem seansu jest degustacja chleba według autorskiej receptury hotelowych szefów kuchni. Sauna jodłowa to wspaniała uczta dla zmysłów. Po przekroczeniu jej progów, gości wita przyjemna woń lasu i powiew ciepłego wiatru prosto ze zboczy Tatr. Kąpiel w saunie kamiennej, łagodnej temperaturze i zmiennej wilgotności, głęboko oczyszcza organizm, a także znakomicie działa na górne drogi oddechowe. Tradycyjna sauna fińska to z kolei propozycja dla osób, które lubią wysoką temperaturę powietrza i chcą pozbyć się toksyn. Po kąpielach cieplnych, goście mogą udać się do pokoju relaksu, gdzie czeka góralska studnia z chłodną wodą. Następnie można się oddać kolejnej porcji relaksu leżąc na wygodnym leżaku i słuchając kojących dźwięków.

Strefa Anielsko. Poznaj uroki SPA w Hotelu Bania

W strefie Anielsko na gości czeka aż siedem gabinetów zabiegowych, w których eksperci dbają o dobre samopoczucie i kondycję gości. Wśród propozycji znajdują się m.in. zabiegi na całe ciało, pielęgnacja twarzy, masaże, usługi salonu fryzjerskiego, a także zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn. Coraz większą popularnością cieszy się oferta dla par, która łączy relaks ze wspólnym spędzaniem czasu. Przed i po zabiegach można zaszyć się w czytelni z ulubioną lekturą.

Goście mają możliwość zakupu kosmetyków z serii Dotyk Anioła, których używają hotelowi eksperci. Cztery naturalne produkty o orzeźwiającym, cytrusowym zapachu wg. autorskiej receptury  dr Katarzyny Dziubasik, z pewnością przywołają wspomnienia z pobytu w tym fantastycznym miejscu.