Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że kreacja zdobywczyni Oscara Lupity Nyong'o została skradziona z jej hotelowego pokoju w Hollywood.

ZOBACZ: Suknia Lupity Nyong'o została skradziona!

Jak podają zagraniczne media - suknia została dziś zwrócona na miejsce. Detektywi zajmujący się śledztwem w tej sprawie, dostali dziś rano telefon od anonimowego współpracownika grabieżcy, który przekazał im informację, że suknia znajduje się w hotelu, w którym przebywała Nyong'o. 

Jak się okazało, kreacja została zwrócona bez kilku... pereł. Sam złodziej, postanowił skontaktować się w tej sprawie z zagranicznymi mediami. Przekazał im, że chciał się dowiedzieć ile warte są perły z kreacji Calvina Kleina. Chcąc je sprzedać, okazało się, że są... nieprawdziwe! Postanowił wobec tego, zwrócić suknię na miejsce i "sprzedać" tę informację do mediów. Chciał aby cały świat się dowiedział, że suknia Lupity Nyong'o za 150 tyś. dolarów, jest tak na prawdę niewiele warta...

Na prośbę amerykańskiego portalu TMZ, sprawę skomentował rzecznik prasowy Calvina Kleina:

"Czy ktokolwiek, kiedykolwiek z nas powiedział, że perły są prawdziwe? Zawsze wydawało nam się, że wszyscy wiedzą, że są fałszywe, ale wychodzi na to, że jednak nie. Czy w ogóle jeszcze robi się sukienki z prawdziwych pereł od śmierci Kleopatry?" 

Jak się okazuje, informacja odnośnie ceny kreacji i tego, że została wykonana z prawdziwych pereł wyszła od stylisty gwiazdy. 

Cóż, wychodzi na to, że Lupita powinna na przyszłość zatrudniać bardziej kompetentnych ludzi do spraw swojego wizerunku.

Swoją drogą, ciekawe, ile w rzeczywistości warta jest jej oscarowa kreacja od słynnego Calvina Kleina... 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Lupita Nyong'o - Najpiękniejszą Kobietą na Świecie!