W "M jak miłość" czekają nas chwile wzruszeń. Chociaż śmierć serialowego Lucjana Mostowiaka, w którego wcielał się śp. Witold Pyrkosz nastąpiła w listopadzie 2017 roku, bohater nie pozwoli o sobie zapomnieć. Wszystko za sprawą prezentu, który jego ukochana Barbara (Teresa Lipowska) otrzyma od niego na rocznicę ślubu - pierwszą po śmierci męża. Jak się dowiemy w 1344. odcinku "M jak miłość", Basia dostanie prezent, który Lucjan Mostowiak jeszcze za życia wysłał ukochanej żonie... Jaki? Sprawdźcie!

"M jak miłość" - Barbara dostanie kwiaty od zmarłego Lucjana

W "M jak miłość" Barbarę Mostowiak czekają trudne chwile - będzie musiała spędzić sama pierwszą rocznicę ślubu po śmierci męża. Tego dnia Basia upiecze pączki, a następnie pójdzie na cmentarz odwiedzić grób Lucjana. Po powrocie czeka ją niespodzianka. Do jej drzwi, kurier doręczy bukiet słoneczników od anonimowego nadawcy. Kiedy cała rodzina zaprzeczy temu, że miała coś wspólnego z przesyłką, Marek (Kacper Kuszewski) odkryje, że kwiaty zamówił sam Lucjan Mostowiak przed śmiercią, kiedy wyszedł ze szpitala na przepustkę.

Przypomnijmy, że Lucjan Mostowiak na rocznicę ślubu, zawsze dawał swojej żonie właśnie słoneczniki...

"Dziś zagrałam sceny wspomnieniowe. W rocznicę ślubu po śmierci Lucjana przychodzą kwiaty. Ogromne wzruszenie. Skąd? Gdzie? Dlaczego one przyszły? Nie będę tego wyjaśniać... Przepiękna scena. Scena, która mnie osobiście prywatnie wzruszyła - skomentowała wzruszającą scenę "M jak miłość" Teresa Lipowska.