"M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Kto z nas nie zna rodziny Mostowiaków? Hitowa produkcja Telewizji Polskiej mimo upływu lat wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. W telenoweli debiutowało wielu znanych aktorów, między innymi Katarzyna Cichopek oraz bracia Mroczkowie – Rafał i Marcin. Teraz scenarzyści wraz z reżyserami szykują dla fanów serialu dużą niespodziankę. Do obsady dołączy… Patrycja Markowska! W jaką rolę wcieli się piosenkarka? Wszystkie szczegóły poniżej.

Patrycja Markowska zagra w "M jak miłość”!

Patrycja Markowska wystąpi w "M jak miłość”! Jak zdradził mediom mąż wokalistki, Jacek Kopczyński, który również gra w telenoweli:

"Patrycja jest gwiazdą, gra gwiazdę, więc nie powinno być z tym większych problemów"

Ze słów serialowego Adama Wernera możemy wywnioskować, że piosenkarka zagra… postać inspirowaną samą sobą, czyli znaną artystkę. Debiut córki Grzegorza Markowskiego ma nastąpić na początku przyszłego roku. Według wstępnego scenariusza, Markowska ma wkroczyć niespodziewanie w życie jednych z głównych bohaterów serialu – Kingi i Piotrka, w których role wcielają się już wcześniej wspomniani Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek.

SPRAWDŹ TAKŻE: Róże Gali 2019: Patrycja i Grzegorz Markowscy zwycięzcami w kategorii MUZYKA