Dominika Kluźniak zwolniona z "M jak miłość"?! Okazuje się, że po odejściu Kacpra Kuszewskiego z serialu, pracę straci aktorka, która grała żonę Marka Mostowiaka. Taką wersję przedstawia przynajmniej Super Express. Jak twierdzi tabloid, przez Kuszewskiego, rola Kluźniak w serialu stanęła pod wielkim znakiem zapytanie. Scenarzyści zastanawiali się, czy serialową Ewę wysłać z Markiem za granicę i być może za jakiś czas przywrócić do serialu. Podobno na początku powrót Ewy do Grabiny wchodził w grę, ale ostatecznie Dominika Kluźniak rozstaje się z serialem definitywnie. Jak pisze Super Express, uznano że bez Marka postać Ewy nie ma sensu. Tym samym Dominika Kluźniak straciła pracę przez odejście Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość": - Pani Dominika dostała w tym tygodniu kwiaty od ekipy i podziękowano jej za pracę –  mówi informator SE. Podobno aktorka próbowała przekonać twórców serialu, żeby nie rezygnowali z jej postaci, ale ostatecznie postanowiono, że najlepszym wyjściem będzie przeprowadzka Ewy i Marka za granicę na stałe. Inaczej wersję wydarzeń przedstawiają natomiast producenci "M jak miłość"...

Dominika Kluźniak odchodzi z "M jak miłość"

Na Facebooku "M jak miłość" producenci serialu, przedstawiają sytuację inaczej. Piszą, że Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak wspólnie podjęli decyzję o odejściu z serialu:

"W nowym sezonie Ewa i Marek Mostowiakowie wyjadą razem zagranicę. Czy na długo? Czy na zawsze? To pokaże czas! [..] DZIĘKUJEMY im za dotychczasowe wzruszenia i te wspólne kilkanaście lat. Bardzo chcieliśmy by z nami zostali, ale szanujemy ich decyzję, a drzwi do naszej eMkowej rodziny zostawiamy zawsze otwarte."

Jak myślicie, jaka jest prawda?