M jak miłość zadbało o to, aby fanom serialu nie brakowało emocji! I to nie tylko tych pozytywnych... Całkiem niedawno w serialu została uśmiercona bardzo lubiana przez widzów postać Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), a teraz okazuje się, że być może będą musieli oni pożegnać się z kolejną bohaterką. Joasia Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) nie będzie mogła pogodzić się ze śmiercią ukochanego, przez co wpadnie w głęboką depresję, która popchnie ją do dramatycznych czynów... Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach M jak miłość!

M jak miłość - Joasia Chodakowska będzie próbowała się zabić!

M jak miłość obfituje ostatnio w nieoczekiwane zwroty akcji. Asia w rozpaczy po śmierci ukochanego, poprosi Agnieszkę (Magdalena Walach), aby ta zaopiekowała się dziećmi. Bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan w 1335 odcinku, wróci z Francji z głęboką depresją. Powrót do Polski, przywoła bolesne wspomnienia związane ze śmiercią Tomka.

Odcinek 1343.M jak miłość, w którym Joasia spróbuje popełnić samobójstwo, zostanie wyemitowany 16 stycznia 2018 roku. Chodakowska wszystko dokładnie zaplanuje - zarezerwuje pokój w hotelu, w którym połknie całe opakowanie tabletek. Na miejscu zostanie odnaleziona przez Agnieszkę. Póki co, nie wiadomo czy bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan przeżyje próbę samobójczą.