"M jak miłość" po wakacjach wraca na antenę TVP 2 już w najbliższy poniedziałek, 3 września. Serial obchodzi w tym roku 18. urodziny, a TVP pokaże już jego 19. sezon! W „M jak miłość” sporo się zmieni tej jesieni. Serial będzie miał nie tylko nową czołówkę, lecz także widocznie zmienioną obsadę. Do zespołu MJM już wkrótce dołączy ceniona aktorka Katarzyna Zielińska. Skąd ją możecie znać i kojarzyć?

Katarzyna Kwiatkowska w „M jak miłość”

Katarzyna Kwiatkowska w „M jak miłość” po wakacjach zagra lekarkę, która po latach mieszkania i pracy zagranicą wraca, by zamieszkać w Grabinie. Po jej przyjeździe do miasteczka z Grabiny wyprowadzi się Marek Mostowiak. Czy bohater Kacpra Kuszewskiego podejmie taką decyzję z racji na przyjazd Agaty do miejsca jego zamieszkania? Wierni fani "M jak miłość" na pewno pamiętają, że siostra Rogowskiego już kiedyś pojawiła się w serialu. Było to 10 lat temu - w 2008 roku, przy okazji 594. odcinka serialu. Co jednak ciekawe, Kwiatkowska pojawiała się już wcześniej w "M jak miłość". Do tej pory w tasiemcu grała jednak tylko role epizodyczne. Nie znaczy to jednak, że Kwiatkowska nie jest znana szerszej polskiej publiczności telewizyjnej i kinowej. Wręcz przeciwnie! W czym zagrała do tej pory?

Kim jest Katarzyna Kwiatkowska?

Katarzyna Kwiatkowska wielokrotnie występowała w parodiach rozmów polityków pt. „Rozmowy w tłoku” w programie TVN "Szymon Majewski Show". W 2012 zagrała główną rolę w głośnym debiucie filmowym Marysi Sadowskiej „Dzień kobiet”. Wiosną 2014 r. była też jurorką "Twoja twarz brzmi znajomo" na Polsacie. Rok później była gospodynią teleturnieju TVP "Podróż Życia". Od stycznia 2018 występuje też jak komentatorka w "Szkle kontaktowym" TVN 24.

Myślicie, że pojawienie się aktorki w „M jak miłość” przysporzy jej jeszcze więcej fanów niż do tej pory?