"M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Losy rodziny Mostowiaków możemy śledzić już od ponad 19 lat. Hitowa produkcja Telewizji Polskiej mimo upływu lat wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Bardzo emocjonująco zapowiadają się nadchodzące odcinki. W nowym roku fani produkcji nie będą mogli narzekać na brak emocji. Sakramentalne "tak” powiedzą sobie Magda (Anna Mucha) oraz Andrzej (Krystian Wieczorek), swojej zazdrości ukrywać nie będzie obecny podczas uroczystości były chłopak Magdy, Kamil (Marcin Bosak). Jednak największym zaskoczeniem będzie zdrada Kingi (Katarzyna Cichopek) z bratem jej męża. Paweł (Rafał Mroczek) zauroczony swoją bratową, postanowi ją pocałować. Co na to Piotrek (Marcin Mroczek)? Czy małżeństwo Zduńskich się rozpadnie? Sprawdź poniżej.

"M jak miłość” – zdrada Kingi, ślub Magdy i Andrzeja

Ślub Magdy i Andrzeja miał być jednym z najważniejszych momentów w najbliższych odcinkach "M jak miłość". Jednak uroczystość przyćmi zaskakujące wydarzenie. Paweł pod wpływem alkoholu pocałuje swoją bratową podczas weselnego przyjęcia znajomych. Kinga szybko przerwie tę niekomfortową dla niej sytuację. Jednak pocałunek nie był przypadkowy. Paweł nie będzie krył swojego zauroczenia w stosunku do żony własnego brata. W jednej ze scen Zduński powie Kindze "- Nie każdy trafia w życiu na taki ideał jak ty." Graną przez Katarzynę Cichopek postać od razu dopadną wyrzuty sumienia. Będzie chciała szybko skontaktować się z przebywającym w Niemczech Piotrkiem. Mimo fatalnego samopoczucia Kinga nic nie powie mężowi o zaistniałej sytuacji. Poprosi małżonka jedynie o to, żeby jak najszybciej wrócił do domu i nigdy więcej nie wyręczał się swoim bratem bliźniakiem, który opiekował się jego najbliższymi.

Poza zdradą Kingi w nadchodzących odcinkach widzowie będą świadkami wielu innych przykrych sytuacji. W opublikowanym przez produkcję zwiastunie widzimy, że w problemy z prawem popadnie Adama Wernera (Jacek Kopczyński) i jego nowa partnerka Agata Rogowska (Katarzyna Kwiatkowska), którzy oskarżeni zostaną o posiadanie narkotyków. Już niebawem w serialu powinna zadebiutować znana wokalistka Patrycja Markowska. Jak informowaliśmy pod koniec listopada debiut wokalistki w roli aktorki planowany jest na początek 2020 rok. Według wstępnego scenariusza, Markowska ma wkroczyć niespodziewanie w życie głównych bohaterów serialu – Kingi i Piotrka, w których role wcielają się już wcześniej wspomniani Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek.

Premiera 1483. odcinka "M jak miłość", w którym dojdzie do śluby Magdy i Andrzeja oraz zdrady Kingi odbędzie się już dzisiaj, we wtorek, 7 styczniana antenie TVP 2o godz. 20:55

Czy Waszym zdaniem małżeństwo Zduńskich przetrwa?

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia z najbliższych odcinków "M jak miłość".