W serialu „M jak miłość” Piotr Zduński dowiedział się ostatnio, że ponownie zostanie tatą. Na tę wiadomość bardzo się ucieszył i obiecał swojej żonie, że będzie się nią teraz opiekował jeszcze bardziej niż do tej pory. Piotr będzie towarzyszył swojej żonie podczas kolejnych badań USG. Podczas jednej z ostatnich wizyt kończących pierwszy trymestr ciąży na przyszłych rodziców będzie czeka spora niespodzianka! Jaka?

M jak miłość: Kinga Zduńska urodzi bliźniaki! 

Jak się okaże w odcinku 1380, podczas wizyty u lekarza Zduńscy dowiedzą się, że zostaną rodzicami bliźniaków. Niedługo potem z badania wyjdzie, że Kinga urodzi dwie córeczki! W ten sposób podwójnie spełni się marzenie Piotrka, który przecież już od dłuższego czasu marzył o dziewczynce.

Przypomnijmy, Kinga i Piotr Zduńscy wychowują już córkę Lenę (Marysia Głowacka) i syna Mikołaja (Ignacy Wudkiewicz). Teraz ich rodzina powiększy się o dwoje kolejnych maluchów. Jak będą miały na imię? Tego produkcja serialu póki co nie zdradza. Scenarzyści podobno ich jeszcze nawet nie wymyślili…

M jak miłość: dzieci Kingi i Piotra Zduńskich

Macie jakieś pomysły na to, jak mogłyby mieć na imię dzieci Kingi i Piotra Zduńskich? Dla dziewczynki widzowie „M jak miłość” sugerują imiona takie jak Marysia i Krysia. Myślicie, że producenci ukochanego serialu Polaków się ich posłuchają?