„M jak miłość” to losy rodziny Mostowiaków, które już od 18 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów Telewizji Polskiej. Dzisiaj ciężko uwierzyć w to, że pierwotnie serial „M jak miłość” miał składać się jedynie z kilkunastu odcinków! Pierwszy sezon już dawno za nami, a Polacy cały czas regularnie i wiernie śledzą kolejne perypetie rodziny Motowiaków i mieszkańców serialowej Grabiny. Seria, jak większość produkcji tego typu, ma przerwę emisyjną w wakacje. Na antenę TVP wróci jednak już na jesieni. Tymczasem bohaterowie sagi nakręcili już nową czołówkę serialu, którą Dwójka wyemituje po raz pierwszy w odcinku 1392. (8 października 2018). Co zobaczymy w czołówce zapowiadającej każdy odcinek?

„M jak miłość” - nowa czołówka serialu

W czołówce serialu widzimy m.in, że Joasia Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) zwiąże się z nowym mężczyzną. W rolę jej nowego oartnera wcieli się nikt inny jak tylko Paweł Deląg! Serialowa Asia (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) choć pojawią się razem, to jednak u ich boku nie zobaczymy już ich dzieci – Szymka i Mai. Czy to znaczy, że będzie je przetrzymywał serialowy Artur, czyli Tomasz Ciachorowski?

Co jednak nie mniej ciekawe, piosenkę przewodnią do nowej czołówki zaśpiewa gwiazda serialu, czyli Barbara Kurdej-Szatan! Dzięki temu jej obecność z serialu zostanie zaznaczona jeszcze mocniej!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądała praca ekipy „M jak miłość” nad nową czołówkę. Będziecie oglądać ten serial już od jesieni?