Obsada "M jak miłość" powiększa się! Po czterech latach przerwy do serialu powraca Monika Krzywkowska, czyli odtwórczyni roli Jolanty Kaczmarek. Niezorientowanym przypominamy, że ta postać pojawiła się w produkcji TVP2 w 2013 roku i nieźle namieszała w życiu Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Krzywkowska opowiedziała o kulisach swojego zaskakującego powrotu do telenoweli w rozmowie z jedną z gazet.

- To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków - zdradza w "Fakcie".

ZOBACZ: GOGGLEBOX Pani Basia nie żyje. Bohaterka programu TTV zginęła w tragicznym wypadku

Jolanta wraca do "M jak miłość"

Monika Krzywkowska nie może w ostatnim czasie narzekać na brak nowych zleceń. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy w Dwójce pojawią się nowe odcinki "M jak miłość" z udziałem aktorki. Co ciekawe, 44-letnia gwiazda nie tylko wraca jednak na plan telenoweli, ale także pojawi się na antenie konkurencji. Aktorka dostała bowiem rolę w 5. sezonie "Drugiej szansy"! Nowe odcinki można oglądać od 5 marca 2018 na antenie TVN.

Gram dziennikarkę Elwirę, która pada ofiarą molestowania seksualnego w redakcji, w której pracuje Monika Borecka - zdradziła aktorka.

Jak widać, kariera Moniki Krzywkowskiej ma się świetnie. A co z jej życiem prywatnym? Nie jest tajemnicą, że gwiazda po wygranej walce z rakiem skóry, nadal zmaga się z problemami ze zdrowiem. Aktorka aktualnie cierpi z powodu postępującego zwyrodnienia kręgosłupa.

Życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że dolegliwości nie przeszkodzą jej w pracy na planie hitowych produkcji telewizyjnych.