Nowa czołówka „M jak miłość” została właśnie udostępniona na fanpage'u na Facebooku ulubionego serialu Polaków. Nowa czołówka to konsekwencja tego, że w znacznej mierze przez ostatnie miesiące zmieniła się obsada serialu. W nowym sezonie nie zobaczymy już Witolda Pyrkosza, który grał nestora rodu - Lucka Mostowiaka. W nowej odsłonie serialu nie spotkamy też już Olgi Frycz, Andrzeja Młynarczyka i Kacpra Kuszewskiego, którzy ostatnio pożegnali się z serialem. Kto zatem się w niej pojawi? Jak dużo o nowym sezonie „M jak miłość” mówi nam jego czołówka?

„M jak miłość” - nowa czołówka serialu

W nowej czołówce „M jak miłość” nie zabraknie aktorów, którzy są z nim związani od lat. Mowa o takich gwiazdach jak Teresa Lipowska, Anna Mucha, Kasia Cichopek, Basia Kurdej-Szatan czy Marcin i Rafał Mroczkowie oraz ich serialowi rodzice. W filmiku widać jednak także nowe postaci, w które wcielą się Paweł Deląg oraz Adriana Kalska - ta od jakiegoś czasu w serialu (tak jak z życiu prywatnym) jest partnerką Mikołaja Roznerskiego. Jego też nie mogło zabraknąć w czołówce MJM!

Kto jeszcze pojawia się w filmiku? I na jak długo postaci te zostaną z fanami serialu „M jak miłość”, który w tym roku kończy już 18 lat?! Przekonajcie się sami oglądając nową czołówkę serialu poniżej. Koniecznie zajrzyjcie też do naszej GALERII--->