W "M jak miłość" niespodzianek ciąg dalszy! Joasia, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan, wróciła z Francji, gdzie przebywała z Jackiem i dziećmi. Wyjechała tam po śmierci Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), ponieważ chciała odpocząć od miejsc przypominających jej o nim. Po powrocie nadal będzie jednak tęskniła za ukochanym. Wciąż będzie obawiała się też ataku nożownika. Czy z lękiem pomoże jej się uporać nowy mężczyzna, który pojawi się w jej życiu..? Wreszcie wiemy, kto wcieli się w rolę ukochanego Joasi!

Paweł Deląg zagra ukochanego Joasi w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła w jednym z wywiadów, że w życiu Joasi Chodakowskiej pojawi się nowy mężczyzna, a wątek ten, odwróci jej życie do góry nogami. Joasia zdecydowała się na stałe wrócić do Polski. Po powrocie wpadnie na nowego sąsiada, którego zagra... Paweł Deląg! Między tą dwójką nie zaiskrzy od razu, ale z czasem relacja sąsiedzka przerodzi się w prawdziwą miłość - twierdzi "Super Express".

Czekacie na miłosny wątek Joasi w "M jak miłość"? I czy Paweł Deląg w godny sposób zastąpi Andrzeja Młynarczyka, którego uwielbiali widzowie?