„M jak miłość” - kiedy nowe odcinki po wakacjach? Losy rodziny Mostowiaków, które już od 18 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów Telewizji Polskiej. Dzisiaj ciężko uwierzyć w to, że pierwotnie serial „M jak miłość” miał składać się jedynie z kilkunastu odcinków! Pierwszy sezon już dawno za nami, a Polacy cały czas regularnie i wiernie śledzą kolejne perypetie rodziny Mostowiaków i mieszkańców serialowej Grabiny. Seria, jak większość produkcji tego typu, ma latem przerwę emisyjną. Nowy sezon "M jak miłość" zobaczymy na antenie TVP już wkrótce! Kiedy dokładnie? 

M jak Miłość - nowy sezon. Kiedy?

Nowe odcinki "M jak miłość" będziemy mogli oglądać już na początku września! Pierwszy odcinek nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach zostanie wyemitowany 3 września 2018 roku o godzinie 20:55. Co się w nim wydarzy? Jak zwykle, scenarzyści serialu przygotowali dla widzów sporo niespodzianek. Do sieci trafiło ostatnio kilka zdjęć ze ślubu, którymi podzielili się aktorzy "M jak miłość". Gośćmi ceremonii byli m.in. Piotrek (Marcin Mroczek), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska). Wielu widzów jest przekonana, że na ślubnym kobiercu staną Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Czy jednak rzeczywiście tak będzie?

M jak Miłość po wakacjach. Co się wydarzy?

Aneta (Ilona Janyst) wynajmie prywatnego detektywa, żeby dowiedzieć się jak najwięcej rzeczy o Karolinie Kubiak (Iga Górecka). Tym samym będzie starała się ze wszystkich sił pomóc Magdzie (Anna Mucha). Paweł (Rafał Mroczek) zgodzi się na propozycję zamieszkania u swojej szefowej (Karolina Sawka). Zaznaczy jednak, że Basia (Gabriela Raczyńska) nie może dowiedzieć się o jego ślubie z Katią (Joanna Jarmołowicz). Jak się okaże później - żona i szefowa Zduńskiego wymyślą pewien niecny plan...

Co jeszcze wydarzy się w "M jak miłość"? Oglądajcie nowy sezon serialu już od 3 września w TVP2.