Kacper Kuszewski po 18 latach kończy pracę w "M jak miłość". Postać Marka Mostowiaka towarzyszyła widzom serialu od samego początku, nic więc dziwnego, że wierni fani telenoweli bardzo przeżywają jego odejście. Równie duże emocje panują zresztą także wśród całej ekipy "M jak miłość", która przez te wszystkie lata bardzo zżyła się z aktorem. Obsada "M jak miłość" postanowiła uczcić niezliczoną ilość godzin spędzonych wspólnie na planie z Kacprem Kuszewskim i przygotowała dla niego miłą niespodziankę. Dowiadujemy się o niej od Roberta Moskwy, czyli serialowego Artura Rogowskiego.

Marek Mostowiak znika z "M jak miłość"

Aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z przyjęcia wyprawionego dla Kacpra Kuszewskiego przez ekipę "M jak miłość". Wieloletni współpracownicy odtwórcy roli Marka Mostowiaka zorganizowali poczęstunek i wręczyli mu piękny bukiet kwiatów. Obok Kuszewskiego na fotografii widać także Teresę Lipowską, czyli Barbarę, serialową matkę aktora.

Zdjęcia Kacpra Kuszewskiego, w tym rzadko publikowane archiwalne fotografie z planu "M jak miłość", znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: "M JAK MIŁOŚĆ": wiemy już, kto weźmie ŚLUB. To dopiero zaskoczenie!