W 1385. odcinku "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski)faktycznie zabije Marcina (Mikołaj Roznerski)? Chodakowski w nadchodzących odcinkach serialu TVP 2 znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Opętany żądzą zemsty psychopata nie zawaha się przed niczym, byle tylko pokonać i usunąć z drogi rywala. Co dokładnie wydarzy się w 1385. odcinku MJM, który TVP 2 pokaże już za tydzień – w poniedziałek, 1.10.2018?

"M jak miłość" – Artur zabije Marcina?

W nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość"  nie zabraknie ekstremalnych emocji i scen mrożących krew w żyłach. Artur (Tomasz Ciachorowski) wyznaczy sobie bowiem trudny cel - odzyskać Majkę (Anna Wierzchoń) i raz na zawsze pozbyć się problemu w postaci Marcina (Mikołaj Roznerski)? Jak zapowiadają scenarzyści produkcji, żaden z mężczyzn nie odpuści aż do samego końca.

Marcin zaplanuje ucieczkę z Polski, którą chce opuścić razem z dziećmi. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) dowie się o wszystkim i zacznie błagać syna, aby ten przed wyjazdem pozwolił jej spotkać się z wnukami. Chodakowski nie będzie do tego przekonany, ale babcia Majki i Szymka znajdzie sposób, aby dotrzeć do syna i jego dzieci. Ludzie wynajęci przez Artura będą ją jednak cały czas obserwować. Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) zorientuje się, że przyjaciel i jego rodzina są w ogromnym niebezpieczeństwie. Artur Skalski wyruszy za swoją ekipą w miejsce kryjówki Marcina. Psychopacie uda się dotrzeć do domu nad jeziorem. Wysiadając z samochodu wyciągnie pistolet, przygotowując się do zabicia Marcina. Czy faktyczne uda mu się odebrać Marcinowi życie?

"M jak miłość" – gdzie i kiedy oglądać 1385. odcinek?

O tym przekonacie się oglądając 1385. odcinek "M jak miłość" na TVP2. Jego emisję stacja zaplanowała na poniedziałek, 1.10.2018 o godz. 20.55.

Gwiazdy "M JAK MIŁOŚĆ" są bohaterami okładki najnowszego wydania magazynu Gala. Zobaczcie, jak świętują z nami 18-lecie produkcji: