Dramatów z udziałem Artura Skalskiego w "M jak miłość" ciąg dalszy. Postać grana przez przystojnego Tomasza Ciachorowskiego trafiła do więzienia, ale ani na chwilę nie daje o sobie zapomnieć widzom. W 1405. odcinku z 10.12.2018 oskarżony o przemyt alkoholu i oszustwa podatkowe Artur będzie chciał odebrać sobie życie. Czy psychopata, który zniszczył życie Izy Lewińskiej (Adriana Kalska) przeżyje próbę samobójczą? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość" już teraz PONIŻEJ.

M jak miłość: Artur popełni samobójstwo?

Jak donosi "Świat seriali", w 1405. odcinku "M jak miłość" rozwód Izy i Artura w końcu stanie się faktem. Skalski jednak zleci swojemu adwokatowi, aby śledził jego byłą żonę i dowiedział się, gdzie teraz mieszka i pracuje. Prawnik znajdzie Lewińską w ośrodku socjoterapeutycznym dla młodzieży. Wykona telefon w celu umówienia spotkania. Pomimo jej odmowy i tak przyjdzie ją odwiedzić. Słowa prawnika sprawią, że Iza znów zacznie się bać Artura.

-  Są jeszcze pewne sprawy, które powinniśmy omówić. Dla dobra wszystkich... Chodzi o bezpieczeństwo pani i pani córki - wytłumaczy adwokat.

Jakby tego było mało, w 1405. odcinku podinspektor Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) dowie się, że Artur podjął próbę samobójczą i trafił do szpitala. Policjant zatelefonuje do Marcina (Mikołaj Roznerski), aby powiedzieć mu, że Artur przeżył i jest na wolności.

Zobacz zdjęcia Tomka Ciachorowskiego z jego ostatnich publicznych wyjść w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ADRIANA KALSKA o związku z Mikołajem Roznerskim: To nasza prywatna sprawa [WYWIAD]