Serial "M jak miłość" zyska już niedługo nową bohaterkę. Do obsady serialu dołączyła niedawno Joanna Jarmołowicz, którą widzowie mogą kojarzyć m.in. z serialu „Na noże” na TVN. Dziennik Fakt podał właśnie, że to właśnie Jarmołowicz wcieli się w rolę serialowej Katii, która już wkrótce może zostać żoną Pawła Zduńskiego! Jak to możliwe? Skąd taka decyzja scenarzystów serialu? I kiedy miałoby się to stać?

Paweł Zduński weźmie ślub w „M jak miłość”?

Joanna Jarmołowicz w "M jak miłość" zagra Katię - Gruzinkę i koleżankę Kaliny Marczewskiej (w tej roli Karolina Sawka). Paweł Zduński już niedługo rozpocznie pracę w firmie Kaliny, dzięki czemu będzie miał okazję poznać Katię. Marczewska złoży Zduńskiemu propozycję nie do odrzucenia! Kalina poprosi bowiem Pawła, żeby wziął fikcyjny ślub z jej Katią. Dzięki takiemu zabiegowi Katia będzie mogła na stałe zostać w Polsce i podjąć legalną pracę na stałe. Czy serialowy bohater Rafała Mroczka zgodzi się na taką propozycję?

Dziennik Fakt podaje, że Paweł pierwotnie odrzuci propozycję Katii i Kaliny. Po jakimś czasie zacznie się jednak zastanawiać, czy nie pomóc dziewczynie i czy ślub z Katią nie będzie również dla niego dobrym rozwiązaniem. Kalina będzie bowiem twierdziła, że Katia to jedyna opiekunka, którą akceptuje jej chory dziadek, dlatego zrobi wszystko, żeby dziewczyna została w Polsce. Czy uda jej się namówić Pawła na ślub z Katią? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach „M jak miłość”!

Joanna Jarmołowicz w "M jak miłość"

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z planu „M jak miłość”, na których widzimy Rafał Mroczka i Joasię Jarmołowicz. Aktorka dodaje coraz więcej fotek z planu serialu, w którym jej bohaterka nosi blond włosy. Czy to znaczy, że młoda gwiazda zagości w produkcji TVP 2 na dłużej?

Trzymacie kciuki za jej serialową karierę?