Barbara Mostowiak (w tej roli Teresa Lipowska) w zeszłym sezonie wyprowadziła się ze swojej rodzinnej wsi bo tam wszystko przypominało jej o zmarłym mężu Lucjanie (Witold Pyrkosz). W nowym sezonie „M jak miłość” po kilku miesiącach spędzonych w domu Kingi (Kasia Cichopek) wróci jednak do Grabiny. Jak się okazuje, będą czekali tam na nią nie tylko starzy, dobrzy znajomi, lecz także nowy przyjaciel, który zacznie się nią poważnie interesować! Czy to znaczy, że Barbarę Mostowiak czeka romans jeszcze tej jesieni?

M jak miłość - co się zdarzy u Barbary Mostowiak?

W nowych odcinkach "M jak miłość" Barbara wróci z Warszawy do swojego rodzinnego domu w Grabinie. Za nią na wieś przyjedzie Józef Modry (w tej roli Stefan Friedmann), który na jakiś czas dołączył do obsady serialu. Józef pozna Basię na kursie nauki języka angielskiego i na tyle mocno się nią zauroczy, że postanowi powalczyć o jej względy!

Ich znajomość już na samym początku zostanie jednak poddana próbie. Pech będzie bowiem chciał, że Józef podczas wizyty w Grabinie spotka Zofię Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która weźmie go za kochanka swojej przyjaciółki! Jej reakcja rozbawi niejednego widza:

- Basia jest w żałobie, ale ja rozumiem, co to namiętność – powie Kisielowa, dając mu do zrozumienia, że akceptuje ich związek.

Barbary Mostowiak zakocha się?

Czy Józef zdobędzie serce Basi i zajmie miejsce Lucka? A może parę połączy jedynie przyjaźń? I czy bohaterka Teresy Lipowskiej wróci na stałe do Grabiny? A może zobowiązania rodzinne z powrotem zaciągną ją do Warszawy?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już tej jesieni. "M jak miłość" po wakacjach obejrzycie już od poniedziałku, 3 września 2018, o godz. 20.55 na antenie TVP 2.

CZYTAJ: "M JAK MIŁOŚĆ" Kim jest Katarzyna Kwiatkowska, która dołącza do obsady serialu?

ZOBACZ TEŻ: RAFAŁ SZATAN Kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan i uczestnik show ”Twoja twarz brzmi znajomo”?