W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach zmieni się życie niemal wszystkich bohaterów serialu. Życiowe zmiany nie ominą nestorki rodu Mostowiaków, Barbary Mostowiak. W jej życiu pojawi się bowiem nowy mężczyzna - Stefan Friedmann. Popularny aktor i satyryk zagra Józefa Modrego – dżentelmena, którego Barbara (Teresa Lipowska) pozna na kursie języka angielskiego. Senior przyjedzie specjalnie na wieś, by odwiedzić przyjaciółkę, ale na dość niefortunnie miejscu trafi na Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). To spotkanie zakończy się dla niego prawdziwą traumą. Pojawienie się nowego mężczyzny w życiu Basi w "M jak miłość" sprowokuje jednak widzów do myślenia o tym, czy nestorka rodu Mostowiaków ponownie się zakocha. A może nawet znowu wyjdzie za mąż? Pewne jest jedynie, że nie tylko jej życie wywróci się do góry nogami!

"M jak miłość" - nowe odcinki: kto się pojawi?

W "M jak miłość" po wakacjach do obsady dołączy też Rafał Szatan, mąż Barbary Kurdej-Szatan! Znany muzyk wcieli się w Eryka – pianistę, którego Asia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna w bistro i który zaproponuje jej, by wspólnie nagrali piosenkę. Mężczyzna od razu zacznie adorować Chodakowską, ale będzie miał konkurenta – Michała (Paweł Deląg), który również jest nową twarzą w serialu.

Wiadomo już na pewno w M jak miłość” po wakacjach pojawi się jeszcze jednak nowa twarz. A będzie to popularna aktorka telewizyjna i teatralna - Katarzyna Kwiatkowska. W nowym sezonie serialu Kwiatkowska zagra Agatę – siostrę Artura Rogowskiego i lekarkę, która po latach pracy za granicą wróci do Polski i postanowi zamieszkać w Grabinie. Czy z czasem wykształcona pani doktor nie pożałuje swojej decyzji? I jak na jej powrót zareagują mieszkańcy Grabiny?

"M jak miłość" - kiedy nowe odcinki?

Odpowiedzi na te pytania będziemy poznawać kolejno już tej jesieni. 19. sezon popularnego serialu TVP 2 rozpocznie się nową czołówką, a perypetie bohaterów "M jak miłość" po wakacjach będziecie mogli oglądać już od poniedziałku, 3 września 2018 o godz. 20:50 w TVP2. Tęskniliście?