Artur Skalski, czyli psychopata z "M jak miłość" (w tej roli Tomasz Ciachorowski) dotrze po wakacjach do Grabiny? Wszytko na to wskazuje! W nowych odcinkach serialu TVP 2 Skalski ma niespodziewanie pojawić się w rodzinnej wsi Mostowiaków. Co tam będzie robił? Czy Barbarze (Teresa Lipowska), Zosi Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) i pozostałym członkom rodziny będzie w związku z tym groziło niebezpieczeństwo. Wystarczyło jedno zdjęcie Tomka Ciachorowskiego, aby rozpętała się burza domysłów na mediach społecznościowych aktora i serialu. Czy Ciachorowski faktycznie po wakacjach namiesza w "M jak miłość"?

"M jak miłość" – co się wydarzy po wakacjach 2018?

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2018 Artur wywiózł gdzieś Izę i Maję - swoją partnerkę i córkę. Dokąd? To okaże się dopiero w kolejnym sezonie "M jak miłość", już po wakacjach. Z "Kulis serialu M jak miłość" można się jednak domyślać,  że dojdzie do kolejnej tragedii! Iza trafi do szpitala. Będziemy oglądać ją nieprzytomną, podłączoną do respiratora, bliską śmierci... Czy Iza odejdzie z tego świata przez Skalskiego? W jednym z premierowych odcinków "M jak miłość" zrozpaczony Artur oskarży Marcina o to, że zabił Izę. Słusznie?

Jedno wiemy na pewno – Artur Skalski nie zniknie z życia bohaterów "M jak miłość" po wakacjach. Teraz wyszło na jaw, że prawdopodobnie znajdzie sobie kolejne ofiary. Tomasz Ciachorowski dodał ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy także Barbarę Mostowiak i Kisielową. Czy to znaczy, że bohater Tomka Ciachowksiego po wakacjach zjawi się w Grabinie i postawi życie rodzinnej wsi Mostowiaków do góry nogami?

Fani "M jak miłość" już dziś obawiają się, że w Grabinie dojdzie do jakieś tragedii.... Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko zaczekać na nowe odcinki „M jak miłość” i obserwować, co dalej będzie działo się z bohaterem Tomka Ciachorowskiego…