O ślubie w "M jak miłość" mówiło się już od jakiegoś czasu. Od kiedy tylko informacja o nadchodzącej w scenariuszu ceremonii przedostała się do mediów, wierni fani telenoweli zaczęli obstawiać się swoje typy. Najwięcej widzów obstawiało, że w jednym z odcinków po wakacjach 2018 przed ślubnym kobiercem staną Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Nic z tych rzeczy! Kto więc już wkrótce weźmie ślub w "M jak miłość"? To spora niespodzianka!

Ślub Marysi i Artura Rogowskich w "M jak miłość"

Dla wszystkich widzów "M jak miłość", którzy marzyli o tym, żeby Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wróciła do Artura (Robert Moskwa) mamy wspaniałą wiadomość. To właśnie Rogowscy ponownie wezmą ślub! Scenarzyści serialu zdecydowali, że Artur odzyska swoją byłą żonę i namówi ją, by wzięła z nim ślub kościelny. Jak donosi serwis superseriale.se.pl, świadkową na uroczystości zaślubin będzie kuzynka Artura. W tej roli zobaczymy popularną aktorkę, Katarzynę Kwiatkowską.

Cieszycie się, że Marysia i Artur Rogowscy z "M jak miłość" wrócą do siebie i wezmą ślub? Zdjęcia Małgorzaty Pieńkowskiej i Roberta Moskwy znajdziecie w GALERII >>