Witold Pyrkosz był jedną z najcieplejszych postaci telenoweli "M jak Miłość", a serialowy Lucjan Mostowiak występował na antenie TVP2 przez 17 lat. Śmierć aktora była dla fanów wielką stratą, z którą ciężko było im się pogodzić przez długi czas. Po jego odejściu, producenci serialu musieli wprowadzić zmiany w gotowym już scenariuszu odcinków nowego sezonu tak, aby pożegnać widzów z postacią Lucjana. Wiemy już, że Lucjan Mostowiak umrze w 1329. odcinku "M jak Miłość". Nowy sezon serialu rusza 28. sierpnia i rozpocznie się odcinkiem 1307. Witold Pyrkosz będzie więc obecny na ekranie jeszcze przez ponad dwadzieścia odcinków, a późną jesienią nadejdą tragiczne chwile dla rodziny Mostowiaków... Magazyn "Świat Seriali" poinformował, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu. Okazuje się, że już wkrótce Lucjan Mostowiak trafi do szpitala...

ZOBACZ: Witold Pyrkosz nie żyje. Aktor miał 90 lat...

Witold Pyrkosz, czyli Lucjan Mostowiak z "M jak Miłość" trafi do szpitala w 1310. odcinku serialu. Powodem będzie konieczność przeprowadzenia badań kontrolnych, ale jak się okaże nie wszystkie wyniki będą zadowalające. Lekarze zaalarmowani skokami ciśnienia Lucjana, nie pozwolą mu wrócić po badaniach do domu, a zostawią na obserwacji w szpitalu w Gródku. Jak zareagują na te wiadomości Barbara Mostowiak i Marek Mostowiak?

" - A ja to nawet jestem zadowolony, że lekarz podjął taką decyzję. W szpitalu ojca przebadają, wszystko sprawdzą - stwierdzi Marek.

- Niby tak, ale martwię się, synku... Te skoki ciśnienia są takie niebezpieczne - odpowie Barbara.

- I właśnie dlatego zostawili ojca w szpitalu, żeby to ciśnienie mu ustabilizować. Poza tym nic złego się nie dzieje... Jutro, najdalej pojutrze wypiszą go do domu... - będzie przekonywać mamę syn.

PRZECZYTAJ: KORONIEWSKA, MROCZEK, KOŻUCHOWSKA, MUCHA Gwiazdy "M jak Miłość" wspominają Witolda Pyrkosza [ZDJĘCIA]

Witold Pyrkosz i Lucjan Mostowiak już wkrótce pozostaną tylko w naszej pamięci...

Będziecie oglądać nowe odcinki "M jak Miłość"?