Sławek Uniatowski dołączył do obsady "M jak Miłość"! Okazuje się, że Rafał Szatan nie będzie jedynym muzykiem, który pojawi się w popularnej telenoweli i będzie starał się o względy Joasi. Postać Barbary Kurdej-Szatan zyska nowego adoratora. Sławek Uniatowski wcieli się w Leszka Krajewskiego, znajomego Michała (Paweł Deląg), który również jest zainteresowany piękną blondynką. Kiedy zobaczymy odcinki "M jak Miłość" z udziałem Sławka Uniatowskiego w telewizji?

Sławek Uniatowski w "M jak Miłość"

Sławek Uniatowski w "M jak Miłość" zagra Leszka, kolejnego adoratora Joasi. Przypomnijmy, że od śmierci jej partnera - Tomka (Andrzej Młynarczyk) w serialu minął już ponad rok. Jednak Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wciąż nie może na nowo ułożyć sobie życia. Nie zniechęca to jednak jej adoratorów do starania się o jej względy. Zainteresowani uwagą blondynki są Michał (Paweł Deląg) oraz Eryk (Rafał Szatan). Jak postać Leszka wpłynie na losy bohaterki? Kiedy zobaczymy Sławka Uniatowskiego na ekranie?

"- Miło nam poinformować, że pan Sławek Uniatowski dołączył do obsady "M jak miłość", a jego bohater - Leszek Krajewski - pojawi się w wątku Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Artysta ma już za sobą pierwsze dni zdjęciowe. Na ekranie zobaczymy go dopiero w marcu - mówi Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość" w rozmowie ze Światem Seriali.

Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki "M jak miłość", dostarczą nam wielu emocji. Serial będzie obfitował w w powroty starych bohaterów (m.in. Marcina Bosaka), a także pojawienie się nowych. Oprócz Sławka Uniatowskiego, do obsady "M jak Miłość" dołączy również Mister Polski 2017 - Jakub Kucner.