"M jak miłość" znika z anteny TVP 2? Owszem! Na szczęście jedynie na jeden dzień. Serial nie pojawi się na ekranach telewizorów we wtorek. Skąd taka decyzja władz Telewizji Polskiej? Jak się okazuje, wszystkiemu winna jest reprezentacja Polski w piłce nożnej, która już dziś zagra swój kolejny mecz! Kadra Jerzego Brzęczka w zeszłym tygodniu zmierzyła się z Włochami w Lidze Narodów, a już dziś czeka ją mecz towarzyski z Irlandią, transmisję którego w godzinach emisji „M jak miłość” pokaże TVP. Start studia sportowego o 20.30 na TVP 1.

"M jak miłość" znika z anteny TVP 2

Mecz reprezentacji Polski zostanie rozegrany już dziś, we wtorek 11 września o godzinie 20:45. Transmisję z Wrocławia pokaże kanał TVP 1. W związku z tym Telewizja Polska zdecydowała, że w czasie, kiedy mecz będzie transmitowany na Jedynce, TVP 2 nie wyemituje kolejnego odcinka "M jak miłość". Decyzja władz Telewizji Polskiej wydaje się o tyle zrozumiała, że przecież Polacy ponad seriale kochają jedynie piłkę noża. Nic zatem dziwnego, że TVP zrezygnowało z pokazania wtorkowego odcinka MJM. W to miejsce widzowie TVP 2 obejrzą dramat obyczajowy „Bardzo grzeczne dziewczyny”.

ZOBACZ TEŻ: TAMARA ARCIUCH odchodzi z "M jak miłość"! Ma ważny powód

"M jak miłość" - co w kolejnych odcinkach?

"M jak miłość" na antenę Dwójki wraca już w kolejny poniedziałek, 17.09.2018. Wtedy na spokojnie będzie można śledzić losy rodziny Mostowiaków i innych bohaterów MJM. Co będzie działo się w odcinku 1380? Zobaczcie TUTAJ!