Macademian Girl zdradza, że zdecydowała się na udział w tym projekcie, bo jestem za różnorodnością, nie tylko w modzie. Jak utrzymuje blogerka, tolerancja to cecha, która wyróżnia ludzi optymistycznych, otwartych na świat. Takie podejście rodzi empatię, a tej w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. Od kiedy przeczytała konspekt programu „#Supermodelka Plus Size”, od razu wiedziała, że będzie chciała się w niego zaangażować! Co popularna blogerka może wnieść do programu? I jak zamierza rozmawiać z uczestniczkami?

ZOBACZ: RAFAŁ MAŚLAK o kandydatkach do tytułu Supermodelka Plus Size: "Modelka przede wszystkim powinna zdrowo się odżywiać!”

„Uczestniczki tego show często są nieśmiałe. Mimo, że same się zgłosiły to nadal są niepewne swoich zalet. Ja patrzę na nie obiektywnie i widzę coś zupełnie innego - ich ogromny potencjał. Mówię: ‘Pamiętaj, że jesteś piękna, że musisz się uśmiechać, jeśli chcesz przekonać ludzi do siebie. Ważna jest energia, podejście do wyzwań. Plecy proste, pierś do przodu, idź śmiało, kto jak nie Ty!'"

Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie to dla niej łatwe zadanie. Macademian Girl wyjaśniła nam, dlaczego:

„To są dziewczyny, które na co dzień  raczej nie słyszą mnóstwa komplementów i które mają dużo kompleksów. Ale właśnie o to chodzi w  programie, żeby pokazać, że styl, klasa, piękno i wdzięk nie mają rozmiaru. Nie ma jednego kanonu piękna, kobiety są niesamowicie różnorodne i to jest w nas wspaniałe! Modelki plus size mają teraz swój czas - święcą na świecie triumfy i chodzą po wybiegach największych domów mody, biorą udział w prestiżowych kampaniach. Chcemy pokazać dziewczynom, że nie muszą nosić rozmiaru XS, żeby się dobrze czuć ze sobą.”

Ciekawe, czy uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” nabiorą pewności siebie dzięki wsparciu Macademian Girl? I czy blogerka w ogóle nadaje się na mentorkę w takim programie? Odpowiedzi na te pytanie poznamy już dziś w Polsacie. Pierwszy odcinek show już dziś o 20.40 na antenie Polsatu!

Będziecie oglądać show „#Supermodelka Plus Size” choćby dla kolorowych stylizacji Macademian Girl?